۸ عکس فوق العاده برای دکوراسیون اتاق خواب

در این مقاله از سایت دانلود عکس جدید مطلبی در مورد ۸ عکس فوق العاده برای دکوراسیون اتاق خواب ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات زیاد در دسته مدل تزیینات و دکوراسیون منزل  از سایت آلبوم عکس مدل مقالات بیشتری را مشاهده نمایید.

8 عکس فوق العاده برای دکوراسیون اتاق خواب

طراحی اتاق خواب خاکی
خاک با رنگ دلنشین خویش می تواند یکی شایسته ترین انتخاب‌ها برای طراحی دکورا سیون اتاق‌خواب شما با موضوع ارگانیک باشد . رنگ گرم و ملایم خاکی و ترکیب‌های جالب آن با رنگ‌هایی مانند قهوه‌ای , سبز سدری یا این که زیتونی قادر است فضایی زیاد دل‌انگیز در اتاق‌خواب پدید آورد . مطابق آنچه در تصویر می‌بینید فایده از کتیبه های نقش دار گِلی برای تزیین دیوار پشت تخت خواب , شیوه حلی خلاقانه در طراحی فضای خواب شما است .

8 عکس فوق العاده برای دکوراسیون اتاق خواب
دکوراسیون اتاق خواب چوبی
وصف بها و زیبایی چوب سخنی گزاف است , چرا‌که همگی ما بر این زمینه واقفیم و در بیشتر منزل ها حضور این عنصر طبیعی را به‌وفور احساس میکنیم . آنچه این اتاق خواب را به طور اغراق آمیزی چوبی نشان میدهد , استفاده از الوارهای درشت و طبیعی چوب است که از سقف گرفته تا کف و چه بسا مبلمان اطراف هم از آن بی فایده نمانده است . استفاده از چوب با این اقتدار و شدت در اطراف , به آن سبک روستیک میبخشد .

8 عکس فوق العاده برای دکوراسیون اتاق خواب
اتاق خواب ساحلی
برای آوردن احساس و اکنون دریا به فضای خوابتان میتوانید از رنگ‌ , طرح و بافت‌های دریایی و ساحلی استفاده فرمائید . رنگ‌هایی مانند آبی رنگ در طیف‌های متفاوت و رنگ ماسه این احساس را کاملاً به شما منتقل خواهند کرد . پیاده کردن طرح موج‌های دریا روی روتختی و روبالشی‌ها هم ایده خوبی است . استفاده از عناصری نظیر طناب‌های ماهیگیری و صدف های دریایی هم به کمک شما خواهند آمد . ضمناً یک تصویر از دریا هم قادر است چاشنی خیر و خوبی برای چینش دریایی شما باشد .

آیا می دانستید سبک ساحلی تحت عنوان یک کدام از سبک های دکوراسیون داخلی شناخته می شود؟

8 عکس فوق العاده برای دکوراسیون اتاق خواب
طراحی اتاق خواب مزرعه ای
احتمالا تبدیل اتاق خوابتان به یک مزرعه کوچک , آسان ترین و کم هزینه ترین کاری باشد که میتوانید برای آوردن طبیعت به‌این دور و اطراف انجام دهید . تنها کافی است تعداد متعددی گلدان کوچک و بزرگ با گیاهان سبز خریداری کرده و آن ها را در جای‌جای فضای خویش جای دهید ; از سقف گرفته تا کنار پنجره و تخت‌خواب و روی کف . بد نیست با تعیین روتختی یا این که چه بسا دکوری‌های بزرگی با این رنگ , اندکی رنگ سبز چمنی هم چاشنی فضای خویش نمائید .

8 عکس فوق العاده برای دکوراسیون اتاق خواب
دکوراسیون اتاق خواب جنگلی
برای طراحی اتاق‌خواب با رنگ و بوی جنگل , می بایست پا را اندکی بالاتر از وضعیت قبلی بگذارید و درختچه‌ها را جایگزین گیاهان کوچک نمایید . بامبوها و شاخه‌های خشکیده درختان نیز می توانند در این باره به شما یاری نمایند . خزه‌ها و گیاهانی از این دست که در بیشه می‌رویند نیز گزینه‌های خوبی می باشند . یادتان باشد در جنگل علاوه بر سبزینگی , چوب هم اقتدار متعددی داراست , پس درین محیط هم از این عنصر معجزه‌گر غافل نشوید .

8 عکس فوق العاده برای دکوراسیون اتاق خواب

اتاق خواب بیابانی
بیابان و کویر از پادشاهان توانا زمین میباشند که گهگاه فکرمی کنم در حقشان زیادی بی توجهی می‌کنیم . این پهنه تهی پهناور , حرف‌های بخش اعظمی برای گفتن دارااست . در شرایطی که از کسانی می‌باشید که بیابان را نیز درست مانند دیگر موادتشکیل دهنده طبیعت می‌ستایید , احتمال دارد بد نباشد با ساخت حالا و هوایی بیابانی در اتاق‌خوابتان , فضایی متعدد رفتار نمائید و وقار و خلوت بیابان را صاحبخانه خواب آهسته شبتان فرمائید . بازی با روشنایی و سایه را درین خلوت دوست داشتنی فراموش از خاطره نبرید .

8 عکس فوق العاده برای دکوراسیون اتاق خواب
اتاق خواب غارنشین
غارها مدام مرموز به نظر می رسند . فضاهایی که با ورود به آن ها به یک باره با دنیایی تازه رو به رو می‌شویم ; دنیایی مخوف و در عین حالا دنج و امن . در صورتیکه می خواهید اتاق خوابتان خیلی دنج باشد , سفارش اینجانب برای آوردن طبیعت بدین اطراف , الهام از غارها است . سازه بر ذوق خویش میتوانید غارهای پر‌نور و نمکی را تعیین نمائید یا این که غاری بدون‌نور و سنگی . هنگامی فضای خوابتان را این چنین پباده سازی فرمائید , هرکسی با ورود به اتاقتان غافلگیر خواهد شد .

8 عکس فوق العاده برای دکوراسیون اتاق خواب

طراحی اتاق‌خواب کوهستانی
اینجانب کوهستان را به شفافیت میشناسم ; جایی که هوای آن رقیق تر از اینجا و نورش زلال تر از هر کشور دیگری است , پس پیشنهادم این است که در صورتی‌که میخواهید فضای خوابتان واضح و خالص باشد , موضوع کوهستانی را برای آن تعیین فرمائید . سنگ های تراش نخورده در کنار پنجره های گرانقدر و نورگیر میتوانند این شم را به فضای شما القا نمایند . استفاده از منسوجات پوستی و پشمی هم احساس کوهستانی اتاق خوابتان را دوچندان خواهد کرد .

8 عکس فوق العاده برای دکوراسیون اتاق خواب

۸ عکس فوق العاده برای دکوراسیون اتاق خواب

م / چیدانه