انواع عکس های زیبا از سنگ های تزئینی

در سایت آلبوم عکس جدید ، امروزه کاشی های سنگی , محبوبیت بخش اعظمی در میان اشخاص پیدا کرده اند , ولی طبیعتا گذشته از خرید و گزینش آن سنگ بایستی داده ها ضروری و مفیدی کسب نمایید تا با دست لبریز به سراغ متخصصان بروید و از آن‌ها یاری بخواهید . نکته قابل توجه دیگری که می بایست در لحاظ داشت دارایی و هزینه موردنظر شماست . با یقین چنانچه می‌خواهید سنگ باکیفیتی خریداری کنید می بایست هزینه بیشتری را مدنظر قرار دهید .

انواع عکس های زیبا از سنگ دکوراتیو (کاشی)

سنگ گرانیت

احتمالا بتوان خاطرنشان کرد که گرانیت قسمتی از دوستداشتنی ترین سنگ های مو جود در بازار است , به دلیل آن که نیز استمرار بالا و زیاد قابل قبولی داراست و نیز در رنگ های مختلفی ارائه میشود . این در حالی است که احتمال دارد تعداد خیلی یه خرده از سنگ های مو جود در بازار , هر دوی این خصوصیات را دارا‌هستند .

انواع عکس های زیبا از سنگ دکوراتیو (کاشی)

سنگ مرمر

سنگ مرمر هنوز نیز قهرمان بی رقیبی در بافت و صورت ظاهری به حساب میاید . رنگ های متفاوتی از سنگ مرمر موجود است که طرح اساسی آنان وجود رگه هایی در بافت ظاهریشان است . بایستی بدین نکته هم اشاره نمود که نه صرفا سنگ مرمر بخشی از گران ترین سنگ ها است , بلکه از بادوام ترین هایشان هم به حساب می‌آید .

انواع عکس های زیبا از سنگ دکوراتیو (کاشی)

سنگ تراورتن

تراورتن سنگی است به رنگ بژ که از خانواده سنگ های آهکی به حساب می‌آید . این سنگ مقاوت بالایی داراست , البته در مقایسه با گرانیت و سنگ مرمر , راحت تر مبتلا زنگ زدگی می گردد .

انواع عکس های زیبا از سنگ دکوراتیو (کاشی)

سنگ اسلیت

سنگ اسلیت , نوعی دیگر از سنگ های ارگانیک است که استمرار دوچندان بالایی دارااست . شما میتوانید نسبتاً هر رنگ و بافتی را در‌این جور از سنگ ها بیابید . پیشنهادی که برایتان داریم به کارگیری از این گونه سنگ برای چیدمان آشپزخانه است , به نوعی که صرفا علامت هایی از آن را بر روی دیوار نصب کنید ; یعنی به عنوان مثال دیوارپوش شما گرانیتی باشد و رگه ها و علامت هایی از سنگ ارگانیک هم مابین آن‌ها قرار دهید تا جلوه بیشتری پیدا نماید .

انواع عکس های زیبا از سنگ دکوراتیو (کاشی)

ماسه سنگ

ماسه سنگ هم دسته دیگری از سنگ های ارگانیک است که درمقابل زنگ زدگی دارای اهمیت بوده و بافت قابل انعطاف و ظواهر مضاعف زیبایی هم دارااست .

م :چیدانه