بیوگرافی خواندنی و دانلود عکسهای فریبا کوثری

در این مطلب از وبسایت دانلود عکس جدید از آلبوم عکسمطلبی در زمینه ی  بیوگرافی خواندنی و دانلود عکسهای فریبا کوثری مطرح شده است , همینطور برای مشاهده مقاله ها بیشتر در بیوگرافی از وب سایت دانلود عکس بازیگران مقاله ها بیشتری را مشاهده فرمائید.

دانلود عکسهای فریبا کوثری

دانلود عکسهای فریبا کوثری

بیوگرافی و زندگینامه فریبا کوثری 

فریبا کوثری متولد ۱ آذر ۱۳۴۵ در زاهدان  هنرپیشه سینما, تلویزیون و نمایش زنده جمهوری اسلامی ایران است . اودارنده مدرک تحصیلی دیپلم اقتصاد است .

فعالیت هنری خانم فریبا کوثری

آغاز کار فریبا کوثری از سال ۱۳۶۷ با فیلم تلویزیونی «چهره یک صهیونیست» از صدا و سیمای ایران بود .

وی بانوی هنرمندی است که تا به اکنون بازی های زیبایی را ازوی در تلویزیون و سینما شاهد بوده ایم ; از بازی در سریال «معصومیت از دست رفته» گرفته تا «مختارنامه» و «بی گناهان» . از زندگی آرام و خوبی داراست و چندان دنیای شلوغ امروز را نمی پسندد .

کودکی ; حسرت خیلی چیزها به دلش ماند

آن وقت ها این گونه مراسم ها به صورت مدرن خیلی رایج نبود . متاسفانه نسل ما نسلی است که خیلی کودکی نکرده و از این بابت حسرت خیلی چیزها به دلش باقی‌مانده است

من به شدت به خانواده ام وابسته هستم .

این وابستگی توأم با احترام سبب شده بود که در طول سالیان دلم بخواهد همواره به مادر و برادرم نزدیک باشم , به همین خاطر در مقطعی فکر میکردم شاید ازدواج بین منو آن ها جدایی بیندازد یا این که منجر شود در زندگی مشترک اینجانب خللی ایجاد شود .

از طرفی اینجانب مدام برای زندگی مشترک احترام قائل بودم و اعتقادم بر این بود شخصی که زندگی جدیدی را آغاز میکند بایستی با تمام وجود در خدمت زندگی اش باشد و به نوعی هیچ زمان به جدایی و مسائلی از این دست فکر نمی کردم . این تصورات به نوعی من‌را از ازدواج به دور کردهرچند که من ازدواج کردن را به پای قسمت نیز می‌گذارم.

آرشیو عکسهای فریبا کوثری

آرشیو عکسهای فریبا کوثری

علاقه زیادی به برادر زاده ها

اینجانب ارتباط زیاد نزدیکی با برادرزاده هایم دارم و کنارآنان بودن منرا آرام می کند , آن ها را به مانند کودکهای خودم دوستدارم و حضورشان سبب میشود که من فضای خالی مادر نشدن را کمتر حس کنم .

خوشبختانه آن ها بسیار خوب تربیت شده اند و یاد گرفته اند در جامعه و خانواده چطور حضور داشته باشند .

زندگی بدون حاشیه

تلاش میکنم درگیر حاشیه نشوم . به برنامه‌های متعددیدعوت شدم که از یک جایی به بعد دیدم این برنامه‌ها دارندهمه‌وقت من‌را میگیرند

و دیگر نرفتم . زیرا دلم می خواهد کنار بازیگری , زندگی‌ای داشته باشم که مال خودم باشد و هرچقدر حاشیه‌ از متناصلی زندگی یک هنرپیشه جدا باشد , هنرپیشه راحت‌تر است . »

با تمام انرژی به کار کردن

این انرژی به‌‌دلیل علاقه بسیار به کار است .

زمانی کاری را دوست نداشته باشی , یک ساعتش را نیزنمی‌توانی تحمل کنی و هرلحظه فعالیت برایت عذاب است .ولی در صورتیکه عشق وجود داشته باشد , هر روزش برایت یک ساعت می‌گذرد

برادر فریبا کوثری

برادر فریبا کوثری

اگر در ۱۸ سالگی ازدواج میکردم

مهم نیست که هیچ‌وقت مادر نبوده‌ام .

یکسری واقعیت‌ها را در زندگی بایستی پذیرفت . اگر در ۱۸ سالگی ازدواج میکردم , الان یک پسر ۲۰ ساله داشتم . مهم این است که اول می بایست خودم نقش را باور کنم تامردمان نیز بتوانند باورش نمایند .

بهترین درس زندگی

انسان ها فقط از یک نفر در زندگی درس نمی گیرند .

اینجانب بیشتر تجربه ها و درس های زندگی ام را از همکارانم آموختم ; از خانم ژاله علو گرفته تا مرحوم خسروشکیبایی . ولی نقش مادر و خانواده ام نیز در این جهت بسیار پر رنگ است .

نقش های دوست داشتنی فریبا کوثری

نقش هایم را دوست دارم .

زیرا در تمامی آنان ردپایی از خودم نیز میباشد ولی نقش هایم را در سریال «معصومیت از دست رفته» و «مختارنامه» بیشتر دوست دارم و هنوز هرازگاهی به آن‌ها فکر می‌کنم .

فعالیت روانی ام

خیلی زیاد!

تلاش می‌کنم زیاد کتاب بخوانم , موسیقی گوش بدهم ,ورزش کنم و با این کارها آرامش روانی ام را به دست بباورم .

در انتها

سالم و درست زندگی کنیم

عکس جدید فریبا کوثری

عکس جدید فریبا کوثری