بیوگرافی خواندنی و دانلود عکسهای جدید مرجان محتشم

در این  از وبسایت دانلود عکس جدید از آلبوم عکسمطلبی در زمینه ی  بیوگرافی خواندنی و دانلود عکسهای جدید مرجان محتشم مطرح شده است , همینطور برای مشاهده مقاله ها بیشتر در بیوگرافی از وب سایت دانلود عکس بازیگران مقاله ها بیشتری را مشاهده فرمائید‌.

عکس زیبا از مرجان محتشم

عکس زیبا از مرجان محتشمه

بیوگرافی و زندگینامه

مرجان محتشم هنرپیشه زن سینما و تلویزیون متولد ۱۳ اسفند ماه سال ۱۳۴۸ میباشد و اکنون ۴۷ سال سن دارد.


فعالیت بازیگری

او در سال ۱۳۷۶ با مجموعه بهشت گمشده وارد حرفهبازیگری شد .

حضور مجدد پس از یک وقفه

ولی بعد از این با یک وقفه ۵ ساله در سال ۸۴ دوباره با سریال ریحانه به قاب تلویزیون بازگشت اما تا به اکنون ۱۲ سال است که دیگر در هیچ اثر سینمایی و تلویزیونی حضور نیافت .

بیوگرافی و زندگینامه مرجان محتشم

بیوگرافی و زندگینامه مرجان محتشم

ازدواج با عادل فردوسی پور

اطلاعاتی در مورد ازدواج این هنرمند دردست نیست . چندی پیش خبری مبتنی بر ازدواج وی با عادل فردوسی پخش شده بود که شایعه ای بیش نبود .

علت بیماری مرجان محتشم

به گفته خودش در سال ۱۳۸۰ دچار به یک بیماری دشوارشوید که به گفته خودش چه بسا یک دفترچه بیمه نداشته است که بتوانید بخشی از هزینه ها را بدهد

عکس جدید مرجان محتشم

عکس جدید مرجان محتشم

حضور در سریال پس از باران

او با حضور در سریال پس از باران به کارگردانی سعید سلطانی که در سال ۱۳۷۹ پخش شوید توانست به خوبی شناخته شود. وی درین سریال نقش شهربانو ( خانم کوچیک ) را ایفا می نمود

روابط نا مشروع

من در نقطع ی عطف دوران بازیگری ام نیز بارها عنوانکرده بودم که بازیگری نیستم که تنها ماندن در میدان بازیگری را سرلوحه اهدافم قرار دهم و بخواهم به هر قیمتی بازی کنم .متأسفانه بعضی از بازیگران با تن دادن به رابطه ها نا مشروع برای خود جایگاهی در سینما دست و پا می نمایند .

دانلود عکس بازیگران ایرانی

دانلود عکس بازیگران ایرانی