بیوگرافی خواندنی و دانلود عکسهای جدید مهدی دارابی

در این  از وبسایت دانلود عکس جدید از آلبوم عکسمطلبی در زمینه ی  بیوگرافی خواندنی و دانلود عکسهای جدید مهدی دارابی مطرح شده است , همینطور برای مشاهده مقاله ها بیشتر در بیوگرافی از وب سایت دانلود عکس بازیگران مقاله ها بیشتری را مشاهده فرمائید‌.

بیوگرافی خواندنی مهدی دارابی

بیوگرافی خواندنی مهدی دارابی

بیوگرافی و زندگینامه

مهدی دارابی متولد ۱۷ مرداد ۱۳۷۲ در تهران , خواننده است اصالتا اهل کوهدشت لرستان میباشد بجز خوانندگی در رشتهآهنگسازی و نوا سرایی با خواننده گان مشهوری همکاریداشته اس و با هکاری مهدی جهانی مجموعه هوروش بند را تشکیل دادند.


ازدواج

مهدی دارابی هنوز ازدواج نکرده و مجرد است

آغاز کار هنری

مهدی دارابی فعالیت خویش را از اوایل دهه ۹۰ خورشیدی با خوانندگی در سبک پاپ آغاز کرد
در روز ۱۸ خرداد ماه سال ۱۳۹۲ سه قطعه «ازت خاطرهدارم» , «به من سر بزن» و «تو حالت ناخوشه» را به طورهمزمان منتشر کرد

و این اثرها اولین تجربه جدی وی در میدان موسیقی بود

دارابی که آن زمان با چهره و لحن و فضای موسیقایی متفاوتیفعالیت میکرد درپی قطعاتی نظیر اگه نباشی , منو دس ننداز و نشد و… را منتشر کرد . آثار شخصی مهدی دارابی در آنزمان برایش بازخورد چندانی نداشت.

عکسهای شخصی مهدی دارابی

عکسهای شخصی مهدی دارابی

اعضای گروه بند خوردش

بند هوروش با همکاری مسعود جهانی , و مهدی دارابی و آرش عدل پرور و مسیح در سال ۱۳۹۵ شکل گرفت و با تک آهنگبه یاد تو می‌افتم شروع به فعالیت کرد

که اعم از موفق ترین آنها می شود به آخر منو به باد , به کی پز می دی , ماه دلم , خنک شد دلت و فاصله نه اشاره کرد هوروش بند برای اولین بار در مورخ ۲ شهریور ۱۳۹۶ در جزیره کیش به روی صحنه رفت

استایل مهدی دارابی و گذاشتن ریش وی هم بعداز تشکیل این تیم بود

کنسرت هوروش

تیم هوروش سرنوشت با ۸ سانس اجرا در تهران و میزبانی از ۱۶۰۰۰ نفر اولیه تور کنسرت‌های خویش را در فصل‌تابستان۹۶ تمام کرد کنسرت هوروش بند در حالی با استقبال تعجب آور مخاطبان برگزار شد که تمام بلیت‌ های این کنسرت در حین کوتاهی به پایان رسیده بود .

این گروه که از تاریخ انتشار او‌لین قطعه رسمی‌ شان کم‌ تراز ۷ ماه می‌ گذرد

دانلود عکسهای جدید مهدی دارابی

دانلود عکسهای جدید مهدی دارابی

او‌لین حضور در تلویزیون

اعضای هوروش بند که نخستین بار با خواندن تیتراژ تلویزیونی برنامه فرمول یک علی ضیا با قطعه ماه دلم حضور در تلویزیون را تجربه کرده بودند .

سال ۹۴ ممنوع الکار

در سال ۹۴ به دنیال انتشار اولین آلبوم خویش دچار ایرادشد با پیگیری ها مشخص شد استفاده از اهنگ های ویبوسیله رادیو جوان موجب شد وزارت تمدن وارشادوراهنمایی اسلامي مهدی دارابی را ممنوع الکار نماید که مدتی آن گاه این اختلال برطرف شد.

 مهدی دارابی و مهران مدیری در دورهمی

مهدی دارابی و مهران مدیری در دورهمی