زندگینامه سردار آزمون +دانلود عکس های سردار آزمون

در این مطلب از وبسایت دانلود عکس جدید از آلبوم عکس مطلبی در زمینه ی زندگینامه سردار آزمون +دانلود عکس های سردار آزمون مطرح شده است , همینطور برای مشاهده مقاله ها بیشتر در بیوگرافی از وب سایت دانلود عکس بازیگران مقاله ها بیشتری را مشاهده فرمائید .

سردار آزمون

                                                           سردار آزمون

سردار آزمون , فوتبالیست اهل ایران , فرزند خلیل آزمون ,بازیکن ترکمن تبار کهن مجموعه ملی والیبال کشور‌ایران و مربی فعلی والیبال ایرانی است . سردار آزمون زمانی فقط ۱۷ سال داشت به لیگ روسیه رفت و برای روبین کازان بازی کرد .استعداد شگرف سردار آزمون و درخشش وی در سرمای روسیه منجر شد تا شهرت اش از مرزهای سیبری نیز بالاتربرود .
سردار آزمون ( زادهٔ ۱۱ دی ۱۳۷۳ در گنبد کاووس ) بازیکن فوتبال ایرانی است . سردار آزمون در مسابقات فوتبال جامدوستی روسیه ۲۰۱۲ در ترکیب گروه ملی جوان ها با به ثمر رساندن ۷ گل در ۶ بازی به رده آقای گلی این تورنمت رسید .
سردار آزمون در آذرماه سال ۹۱ به باشگاه روبین کازان روسیهپیوست . وی او‌لین گل خویش در مجموعه بزرگسالان روبین کازان را در دیدار بازگشت مرحله پلی آف لیگ اروپا برابرگروه مولده به ثمر رساند . سردار آزمون همینطور در مسابقات مقدماتی قهرمانی جوان ها آسیا در بازی با لبنان به عنوان شایسته ترین بازیکن زمین تعیین شد و دو گل زد .
سردار آزمون برای نقل و انتقالات تابستانی ۲۰۱۴ مورد دقتمسئولان باشگاه های فوتبال بارسلونا , لیورپول , میلان ,یوونتوس و آرسنال قرار گرفت . آزمون که یکی امیدهایجمهوری اسلامی ایران برای بازی های جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل بود , نتوانست در لیست آخری کارلوس کی‎روش حضور یابد و از حضور در لیوان جهانی ۲۰۱۴ بازماند .

سردار آزمون هنگامی فقط هفده سال داشت به لیگ روسیه رفت و برای روبین کازان بازی کرد . استعدادی شگرف از یک بازیکن شگفت انگیز و درخشش در سرمای روسیه سبب سازشد شهرت اش از مرزهای سیبری نیز بالاتر برود , آن طرفتر و به غرب اروپا . استعدادیاب های آرسنال , سردار آزمون را در اسپانیا دیدند و ولی پسندیدند . خیلی زود آرسن ونگربزرگ در موردش تحقیق کرد و آن‌گاه ایمیلی از لندن به کازان رسید . به باشگاه روبین : «ستاره جوان تان را میخواهیم , دو میلیون پوند نیز می‌دهیم .انتقال سردار آزمون در سطح انجام بود ولی تنها یک مانعوجود داشت . ضابطه اتحادیه فوتبال انگلیس و حضور در ۷۰ درصد از بازی های ملی! در کازان ماند , به آرزو روزهای شیرینآتی , روزهایی همراه با درخشش در تی شرت مجموعه ملی. سردار آزمون گل های ملی متعددی زده و منتظر گل های بعدی است . امیدوار به ۱۰۰ گله شدن , درست نظیر الگویش علی دایی . انگیزه نیز داراست , میکوشد به سقف آرزوهایشرسد ; بازی در رئال مادرید و ورزشگاه سانتیاگو برنابئو .


گفتگویی مختلف با سردار آزمون


دانلود والپیپر سردار آزمون

                                             دانلود والپیپر سردار آزمون

سردار آزمون بازیکنی که در روزهای بی صدا , در روزهایی کهبیشتر مستمع است تا گوینده , سوالات متفاوتی را جواببخشید . از زندگی فوتبالی و اما زندگی فردی اش , کلامهای سردار آزمون , این فوتبالیست جوان پیش روی تان است .

تا درحال حاضر کسی نگفته که جور موهایت مشابه برنامه خردسالان فوتبالیست هاست؟
تا قبل از این گفته اند , درحال حاضر نیز شما می‌گویید .حتما مشابه هستم دیگر .

گونه موهایت طرفدار دارد؟
تاءمل می‌کنم آری .

از کجا می دانی؟
زیرا در فضای مجازی عکس هایی که برایم می‌گذارند میبینمو حواسم می‌باشد که خیلی ها موهایشان را نظیر اینجانبدرست کرده اند .
حتما به همین خاطر است که در کازان برای تبلیغات از تو دعوت کرده اند؟
قرار بود برای تبلیغات یک تولیدی جامه از بازیکنان کازان یکیرا تعیین نمایند , دیدند موهای اینجانب لخت است و قد و هیکلم نیز مطلوب , منرا تعیین کردند و حال حاضر مدتی است که در تبلیغات این تولیدی حاضر می‌شوم . چه بساعکس من‌را روی بیلبوردهای کازان نصب کرده اند تا مشتری جذب نمایند .

چقدر پول می دهند؟
چقدرش دیگر سکرت است .
از حیث تغذیه در روسیه مشکلی نداری؟
خیر خدا را شکر , تمامی چیز اوکی است .

غذای اهل ایران می خوری؟
آره البته ما بیشتر در باشگاه هستیم و غذاهای ما مانندغذاهای اهل ایران است , به عنوان مثال اسپاگتی , برنج و ماهی .

عکس سردار آزمون و مادرش

                                              عکس سردار آزمون و مادرش

بابا و مادرت مدام کنارت هستند؟
خیر ; بعضی وقتها می آینده و میروند .

چنانچه نباشند خودت می توانی خوراک درست کنی؟
نه بسیار , تنها در‌حد تخم مرغ!

پس مادرت نباشد تنها نیمرو می‌خوری .
شوخی کردم ; در باشگاه خوراک می‌خورم و کارایی میکنم با شکم سیر به منزل برگردم . در باشگاه نیز بیشتر اسپاگتیمیخورم .
غذای مورد‌علاقه ات؟
چکدرمه .
چی هست؟
یک غذای ترکمنی است . برنج با گوشت که غذای خوشمزه ای از آب درمی آید . مادرم فوق العاده درست می نماید و غذاهای او‌را با جهان عوض نمیکنم .

در روسیه از چه چیزی خوشت آمده؟ برای مثال جای خاصییا این که خلق و رفتار متفاوتی؟
چیز خاصی مد نظرم نیست . صرفا از فوتبالش خوشم میاید. هوایش سرد است و انسان هایش همچنین . طول میکشدکه گرم بگیرند زیرا مانند ما اهل ایران ها خونگرم نیستندالبته اینجانب برای فوتبال به روسیه آمده ام و به نظرم لیگ این سرزمین می‌تواند نقش موثری در پیشرفتم داشته باشد .

پس حتما به خاطر فوتبال روسیه در‌این مملکت باقی‌ماندهای؟
دقیقا همچنین است . صددرصد , زیرا میدانم لیگ زیادقدرتمندی دارا‌هستند و بازیکنانی که اینجا بازی می کنند زیرنظر مربیان بزرگ رشد مییابند و در آتی میتوانند به لیگ های دارای اعتبار ترانسفر شوند .

چقدر از قراردادت با روبین کازان مانده؟
سه ماه دیگر باقی مانده و اندیشه می‌کنم تا نیم فصل لیگ روسیه بایستی برای روبین کازان بازی کنم .

به همین خاطر در نقل و انتقالات تابستانی جدا نشدی و بهتیم دیگری نرفتی؟
این یکی دلایلش بود .

پیشنهادهایی که در خصوص آرسنال و مجموعه های مشهوردیگر ارائه شده بود , حقیقت داشت یا این که جنبه بازارگرمی؟
بازارگرمی برای چه؟ مگر اینجانب گروه ندارم که بازار را گرم کنم؟ بازارگرمی صرفا در جمهوری اسلامی ایران است و برای آنهایی که مجموعه ندارند . اینجا از این خبر ها نیست! ناماینجانب نیز در وبسایت ترانسفرمارکت بود و همگی نیزمی‌دانند .

تک عکس های جدید سردار آزمون

                                            تک عکس های جدید سردار آزمون

ترانسفرمارکت وبسایت معتبری است؟
در نقل و انتقالات اروپا آری دارای اعتبار است اما خب برخیها حسود و بخیل می‌باشند و نمی توانند خیلی چیزها را ببینند. اما اینجانب به‌این انسان ها نیز احترام می‌گذارم . آن هاحق دارا‌هستند که‌این صحبت ها را بزنند .
چرا حق دارند؟
به‌این خاطر که نمی توانند خیلی چیزها را تحمل نمایند و به همین منظور کلام از بازارگرمی می زنند زیراچون خودشان نمی توانند بدین فرآیند ترقی برسند .

تا جایی که اینجانب می‌دانم ماجرا تو و آرسنال خیلی جدیشده بود .
چه بگویم . در اسپانیا و یک تورنمنت همراه با روبین کازان بودم که بعداز یک بازی , تعدادی نفر سمتم آمدند و گفتند از آرسنال میباشند و استعدادیاب این باشگاه . ما در آن تورنمنت دوم شدیم و اتفاقا در به عبارتی بازی که آن‌ها دیدند , فوق العاده فعالیت کردم .

با تو چه حرفی زدند؟
سخن آنچنانی نه ; صرفا خودشان را معرفی کردند و آنجا فهمیدم که بازی ام را پسندیده اند . بعد ها فهمیدم که حقیقتاآن‌ها برای جذبم ابراز عشق و علاقه کرده اند .

چطور؟ از کجا!
گذشته از این‌که پیشنهادشان به باشگاه رسد از قربان بردیف ,سرمربی روبین کازان شنیدم که آرسن ونگر با وی تماس گرفته و از خصوصیات اینجانب پرسیده است .
ونگر , بردیف را از کجا می شناخت؟
سالی که روبین کازان در لیگ قهرمان اروپا حضور داشت ,توانست شگفتی بسازد و چه بسا بارسلونا را در نوکمپ باختدهد . در پایان به عبارتی فصل , بردیف به عنوان یکی از ۱۰۰ مربی برتر اروپا گزینش شد . در مراسم هایی که شرکت کرده بود با آرسن ونگر صمیمی شده بود و از به عبارتی زمان او‌رامی آشنایی . با نیز رابطه داشتند و به همین خاطر زمانیونگر فهمیده بود که استعدادیاب های آرسنال یک کدام ازبازیکنان روبین کازان را پسندیده اند با بردیف تماس گرفته بود تا از وی استعلام بگیرد .

تصویر جدید از سردار آزمون

                                             تصویر جدید از سردار آزمون

 

دانلود عکس جدید سردار آزمون

                                           دانلود عکس جدید سردار آزمون

بردیف چه گفته بود؟
خب برای بردیف خوب بازی میکردم . خودش از عملکردم راضی بود که در ۱۷ سالگی جذبم کرد و در لیگ پرفشار روسیه بازی ام داد . وی از اینجانب تعریف کرده بود و چندین ماهآن‌گاه دیدم که توصیه آرسنال به باشگاه روبین کازان رسیده است .

واقعا؟
لاف که ندارم بیان کنم . آن ها حاضر بودند دو میلیون پوندنیز برای رضایتنامه ام بدهند ولی در نهایت و لحظه انتهاهمگی چیز منتفی شد .

روبین کازان رضایتنامه نداد؟
خیر , آن ها به درآمدزایی تامل می کردند و مشکلی از این بابت نداشتند البته زیرا اینجانب در ۷۰ درصد از بازی های ملی طی ۱‌سال قبلی از این سفارش حضور نداشتم نتوانستم به آرسنال بروم . این نیز از بدشانسی اینجانب بود دیگر .
البته در انگلیس دادگاهی است که به همین علت تشکیل می گردد و باشگاه ها با ذکر دلایلی میتوانند اتحادیه فوتبال انگلیس را قانع نمایند و بازیکنی را به سرویس بگیرند , چه بسا در‌حالتی که وی در ۷۰ درصد از بازی های ملی کشورشکمپانی نکرده باشد . این ضابطه برای بازیکنانی است که برای مثال در ۵۰ درصد از بازی ها شرکت کرده اند یا این که در تمام اردوها حاضر بوده اند .

برای این بازیکنان تحقیقی در حیث می‌گیرند ولی اینجانبزمانی از آرسنال سفارش داشتم صرفا در یک اردوی ملیشرکت کرده بودم و برای مجموعه ملی بزرگسالان هیچوقتبازی نکرده بودم پس نمی توانستم اتحادیه فوتبال انگلیس را قانع کنم و به همین خاطر این انتقال منتفی شد .
در‌این زمان که در روسیه بازی می‌کنی از گروه های اهل ایران نیز پیشنهادی به دستت رسیده است؟
از مجموعه های اهل ایران نه .
از تیم های عربی چطور؟
کم و بیش البته آنچنان جدی که تفکر کنی خیر , زیرااینجانب عشق و علاقه ای نداشتم که خیلی پیگیر حضور درمجموعه های عربی باشم .

چرا؟
زیرا دوست داشتم به تیمی بزرگتر از روبین کازان بروم و در لیگی معتبرتر بازی کنم .

درصورتی که تیمی عربی , برای مثال از قطر به تو پیشنهادی ۱۰ میلیاردی بدهد قبول می کنی؟
خب پول در زندگی خیلی کلیدی است و نمیشود اظهار کرداهمیت ندارد . روی این پیشنهادها نیز می بایست اندیشهکرد و پس از مشاوره پاسخ شان را داد .

یعنی قابلیت و امکان دارااست از اروپا به خاطر پول راهی یکگروه عربی شوی , پس ترقی چه می شود؟
خیلی ها می‌باشند که در لیگ های عربی نیز ترقی کردند ,چه بسا میتوانم برایتان نام نیز ببرم .

مثلا؟
همین بازیکن تیم ملی برزیل که دو گل به آرژانتین زد . تاردلی بود اندیشه میکنم . وی در الغرافه قطر بازی میکرد که بهگروه ملی برزیل رفت و گل های حساسی نیز به ثمر رساند یا این که ابراهیم توره که از امارات به موناکو رفت و چه بسا علی کریمی خودمان که در الاهلی بازی میکرد البته پیشنهادی از بایرن مونیخ به دستش رسید و به شایسته ترین گروه بوندس لیگا رفت . پس نتیجه می‌گیریم که حضور در لیگ های عربیصد رد صد رجوع به عقب نیست و بعضی سبب ترقی نیزمی گردد .

پس در‌صورتی‌که توصیه نجومی اخذ می کردی به لیگ های عربی می آمدی؟
می‌گویم که بایستی تفکر کنم و به جمع بندی برسم .

 

دانلود عکس های جدید بازی کنان ایرانی

                                  دانلود عکس های جدید بازی کنان ایرانی

 

عکسهای بازیکنان ایرانی

                                               عکسهای بازیکنان ایرانی

عکس سه نفره سردار آزمون

  عکس سه نفره سردار آزمون

بیوگرافی سردار آزمون

                                                 بیوگرافی سردار آزمون

پس به سفارش نیز اندیشه می کنی؟
آره
کلا دوست داری در کدام باشگاه اروپایی بازی کنی؟

رئال مادرید .

از کی این گروه را دوست داری؟
از بچگی ; وقتی که زیدان برای این تیم بازی می‌کرد .

حال چرا رئال مادرید؟
خب این گروه را دوست دارم , چرا‌که خیر .
ولی این نسل , بارسلونا را بیشتر می پسندد .
اما اینجانب رئال را دوست دارم . ولی بایستی به ذوق و سلیقه ها احترام گذاشت . هر کسی یک نظری دارااست .

قبول داری بارسلونا زیباتر از رئال بازی می کند؟
قبول دارم , صحبت منطقی را می بایست قبول داشت .
سقف آرزوهایت؟
تی شرت رئال مادرید .

به‌این انگیزه می رسی؟
بایستی تلاش و کارایی کنم تا به‌این انگیزه برسم . اما بدوراز دسترس نیست ولی پاره ای نیز زحمت میخواهد .

الگوی فرنگی ات؟
زلاتان ابراهیموویچ .

بازی ات مشابه است؟
مشابه که تفکر نمیکنم البته دوست دارم مانند وی باشم و تمام حرکاتش را بتوانم در زمین انجام بدهم . فیلم های او‌رانیز میبینم تا بتوانم در حدود زلاتان بازی کنم .

چرا جام جهانی نرفتی و در لیست پایانی نبودی؟
لحاظ آقای کروش بود و اینجانب نیز به وی حق می دهم ,اما خودم نیز حس میکردم که خط بخورم و به جام جهانی نروم .
چرا حس می کردی؟ مگر اتفاقی افتاده بود؟
واقعه که خیر ولی ۱۹ سالم بود و ممکن است درین سندر حالتی که به برزیل می رفتم , حادثه تلخی برایم میبه‌زمین‌خورد . ولی این را نیز قبول دارم که در اردوها نظیرمدام نبودم . بد فعالیت کردم و کی روش حق داشت من رتبه
به جام جهانی نبرد .
از بین آن‌ها کسی نیز نظیر تو دارای شهرت شد؟
فرهاد قائمی که حال حاضر یکی‌از بخش های اصلی حیاتیگروه ملی والیبال است .

از این‌که پرسپولیس بودنت را عیان کردی نگران نیستی که وجهه ات جلوی استقلالی ها وخیم شود؟
اینجانب که پرسپولیسی نیستم و هیچ گاه نیز چنین حرفی نزده ام .

پس چرا به تمرینات این گروه رفتی؟
مگر هر کس با تیمی تمرین نماید طرفدار آن مجموعهاست؟ اینجانب می خواستم در تعطیلی تمرینات روبین کازان آمادگی ام را مراقبت کنم و به همین خاطر و با همیاریرویانیان و دایی و لطف آن‌ها تصمیم گرفتم که برای یکی دو روز با پرسپولیس تمرین کنم .

پس پرسپولیسی نیستی؟
اینجانب هنوز نیز دلداده سپاهان هستم . صراحت دارد کهآن ها در حقم بدی کردند ولی قلبم با سپاهان است و هنوز این گروه را صمیمانه دوست دارم .
فکر‌می کنی کی به لیگ جمهوری اسلامی ایران برگردی؟ در چه سن و سالی؟
هیچوقت به لیگ جمهوری اسلامی ایران برنمی گردم!
چرا؟
زیرا در لیگ های فرنگی راحتم . آنجا کناره ندارد و میتوانمفوتبالم را بازی کنم .
حقیقت الگوی داخلی ات؟
علی دایی .

والپیپر سردار آزمون

                                                 والپیپر سردار آزمون

فکر میکنی روزی رسد که تو نیز بتوانی ۱۰۰ گل ملی بزنی؟
امیدوارم که آن روز رسد . اما طاقت فرسا است و صرفا علی دایی توانسته به‌این رکورد رسد .

برنامه ای برای مربیگری داری؟
خیر هنوز , فعلا زود‌است .

در آتی چطور؟ این شغل موردعلاقه ات است؟
می بایست ببینم احوال چطور پیش میرود . ولی هر کهفوتبال بازی می نماید پس از بازنشستگی نمی تواند بدور از شغلش باشد البته اینجانب هنوز جوانم و بایستی ببینم درآتی چه اتفاقاتی برایم چهره خواهد بخشید .

در حالتی که می‌خواهی از کسی سپاس کنی این گوی وعرصه .
از بابا و مادرم که برایم زحمت کشیدند و مانند کوه پشتم بودند سپاس ویژه ای دارم . از اکبر محمدی که نقش بسزایی در کشف و پیشرفتم داشت از صمیم قلب متشکرم . در انتهانیز برای علی کریمی آرزوی موفقیت دارم . امیدوارم نیز در مربیگری و نیز در زندگی فردی روزهای فوق العاده ای را سپری نماید .

تیم   مد نظر سردار آزمون

سردار آزمون بازيكن تيم ملي فوتبال كشورمان در برنامه تلويزيوني خندوانه در جواب به سئوال  رامبد جوان  مجري اين برنامه تلويزيوني كه پرسيد در صورتی در يك تيم ايراني بازي كني كدام تيم را تعیین مي كني اعلام کرد : اینجانبعشق و علاقه زيادي به تيم هاي استقلال و پرسپوليس دارم ولي اولين تيمي كه در ايران عشق زيادي براي بازي در آن دارم تراكتورسازي است .
سرداز آزمون ادامه داد : به پدرم نیز قسم داده ام در صورتیکه روزي در يك تيم ايراني بازي كنم , آن تيم تراكتور است .
سردار آزمون بیشتر كرد : اين انتخابم خیر به خاطر اينكه يك تركمن هستم بلكه به طرفداران اين تيم عشق زيادي دارم.
گران قيمت ترين لژيونر ايراني بیشتر كرد : ما همگی با نیزبرادريم ولي در صورتیکه بگويم استقلال يا پرسپوليس را تعیینمي كنم دروغ گفته ام .