زندگی نامه طناز طباطبایی +عکس های جدید

در این مقاله از سایت دانلود عکس جدید مطلبی در مورد زندگی نامه طناز طباطبایی +عکس های جدید و دیده نشده ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات زیاد در دسته بیوگرافی بازیگران از سایت  دانلود عکس بازیگران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید.

زندگی نامه طناز طباطبایی +عکس های جدید

خانم طناز طباطبایی هنرپیشه و بازیگر جوان تلویزون و سینما جمهور اسلامی ایران متولد ۲۰ اردیبهشت ماه ۶۲ در تهران است.
تحصیلات :

طباطبایی دارنده لیسانس کارگردانی تاتر است . او یک دوره بازیگری را در آموزشگاه آزاد هیوا گذرانده است .
طناز طباطبائی کار بازیگری خویش را در تلویزیون از سال ۱۳۸۰ با حضور در سریال تلویزیونی جوانی ساخته سعید سلطانی شروع نمود . و در سال ۸۳ با حضور در فیلم سینمایی دیشب باباتو دیدم آیدا عمل خویش را در سینما ابتدا نمود .
طناز طباطبایی با حضور در اولین سریال میوه ممنوع توانست دیده شود و بیشر شاهد حضور او در سینما بود تا تلویزون
او در سال ۸۸ جایزه شایسته ترین هنرپیشه نقش مکمل زن را برای فیلم صداها از آن خویش کرد .
ازدواج و همسر
طناز طباطبایی تا کنون ازدواج نکرده است و مجرد می‌باشد .
خانم طناز طباطبایی هیچ وقت عضو اینستا گرام نبود و نیست و صفحه های منتسب به او جعلی می‌باشد .
خانم طباطبایی هیچ نسبتی با خانم بهنوش طباطبایی ندارد , در بعضی وب سایت ها چند روز قبل شایعه شده بود که‌این دو هنرمند خواهر یکدیگر می‌باشند .
طناز طباطبایی از ازدواج میگوید
ازدواج قابل طرح ریزی نمی‌باشد اساسا زنان زمانی سی سالگی را رد می نمایند مقداری آرامی تر میشوند وجدی تر
شوخی تر به زندگی فردی و خانوادگی فکر‌میکنند . برای اینجانب نیز آن پیش آمده که دوست دارم فامیلی و خانواده خودم را داشته باشم . اما در باب ازدواج اینجانب بدین نیز اعتقادوباور دارم که قسمتی از تقدیر هر آدمی است . یعنی آن صحبت هایی که از دیرباز می گفتند آن هر کس نصیب تو باشد زمانی بیاد خواستگاری دهنت بسته می گردد اینجانب تاءمل می‌کنم این صحت دارد . براین اساس تاءمل نمی‌کنم تزویج امر قابل طرح ریزی باشد و به عنوان مثال شما بتوانید برنامه ریزی نمائید که همسری پولدار یا این که خوش تیپ و … داشته باشید .
از طرفی اینجانب در هیچ کجای زندگی ام مشاجره ظاهر و مادیات برایم برجسته نیست و بیشتر عشق برایم با اهمیت است مطمئن هستم زمانی زمانش رسد آن مردی میاید که تمامی چیز بین مان چفت و جفت و درست میشود و صحیح پیش می‌رود . زندگی خوشبخت و شاد صرفا تصویر اینجانب از زندگی زناشویی است و امیدوارم به آرزو آفریدگار برایم اینطور بشود .

زندگی نامه طناز طباطبایی +عکس های جدید
آهسته و پیوسته گام بر می‌دارم
مدام اینجانب اعتقادوباور داشتم به آرام و پیوسته گام بر داشتن . بیشترین چیزی که برای خودم دارای اهمیت بوده این است که مانند نقاشی باشم که نخستین بایستی نقاشی کلاسیک را بیاموزد و انجام دهد و برای مثال یک کوزه را درست پباده سازی نماید و بکشد و آن گاه به آرامی به نقاشی ماهر و به یادماندنی تبدیل شود . در خصوص بازیگری نیز اینجانب همین حیث را داشتم که در‌صورتی‌که به آرامی گام بر دارم و رشد کنم
من هیچ زمان اندیشه نمی‌کنم که تثبیت شدم و ماندم و تمام نمی‌شوم . چه بسا ترسی از کهنه شدن و کهن سال شدن نیز در اینجانب موجود هست . ولی این دو روش است . یکی به عبارتی ترسی که همگی دارا‌هستند که ریشه آن در واهمه از مرگ است . ولی شیوه دیگر در رابطه من این است که تاءمل می‌کنم در اصل برای اینکه درجا نزنم مدام بایستی پیشرفت کنم .در یک مسیر بایستی آراسته گام های وسیع و بزرگتر برداشت تا به آن انگیزه پایانی برسیم . هیچ گاه نباید تاءمل کرد شرایط کنونی این جایی که ایستادم جایم خیلی سفت و درست است . اینجانب آراسته خودم را در مواجهه با این پرسش قرار می دهم که کجا ایستادم؟ و نکند این جایی که شرایط کنونی هستم نادرست باشد؟ و … هزار نوع تامل با خودم میکنم . برای همین حال حاضر برایم دشوار تر از به عنوان مثال روزگار صداها است که نسبتاً اوایل کارم بودم . هر فیلمی که می گذرد به شغل های جدیدی که میتوانم انجام بدهم و به پیشرفت اکثر اندیشه میکنم . این نگاه برای یک هنرپیشه و اساسا برای یک بشر فعالیت دوچندان رنج است .
بیماری مادرش
دو تا فرشته مادرم را نجات دادند متاسفانه سال قبل مادرم مبتلا بیماری شدند . حادثه تلخی برای اینجانب بود . ولی خداوند را شکر مامانم هم اکنون شان خیلی خوبتر است ; ما دو تا فرشته پیدا کردیم ; پرستارو فیزیوتراپ مادرم دو نفری در کنار پدرم قرار گرفتند و دلیل اساسی بهبود مادرم شدند و پروردگار را شکر مادرم هر روز بهتر شد . شرایط فعلی سمت چپ بدن که از فعالیت افتادگی پیدا کرده بود نسبتاً تا حدود متعددی خوبتر شده و کارایی اش را به دست آورده است . خداوند را شکر هر روز نیز بیش تر رو به بهبود می‌رود .
همیشه من انتخاب میکنم
اعتقاد اینجانب در کل زندگی این است که همیشه این اینجانب هستم که انتخاب می‌کنم . وقتی که اینجانب فیلم سیزده هومن سیدی را دیدم به عبارتی جا تعیین کردم که روزی در نقشی مطلوب در یکی‌از فیلم های هومن سیدی بازی کنم . برای اینکه آن فیلم را خیلی دوست داشتم . این تعیین برای اینجانب اینجوری صورت می‌گیرد . یعنی تعیین در زندگی اینجانب اینطور است که به عنوان مثال می‌گویم دو سال دیگر یا این که چهار سال دیگر با فلان انسان فعالیت میکنم و این رخداد می افتد .
یا این که می‌گویم اینجانب این نقش را دوست دارم و می‌خواهم و آنگاه به آن میرسم . اینجانب اعتقادوباور دارم آدم در صورتی اعتقادوباور داشته باشد به هر چیزی که از خدواند بخواهد می‌رسد . درحال حاضر امور و نقش هایی هم بوده که اینجانب تعیین نکردم البته به سر راهم قرار گرفته و اتفاقا خیلی نیز برایم عالی بوده مانند هیس دخترها فریاد نمیزنند . زیرا اینجانب به هیچ عنوان به هیس تامل نکرده بودم اما مسلما در مسیر اینجانب بایستی قرار می گرفت که یک دنباله ای را با خودش بیاورد و یک راهی را در جهت مراد هایم باز بکند .

زندگی نامه طناز طباطبایی +عکس های جدید

گذشته از خشم و پس از خشم

به لحاظ اینجانب فیلم خشم و هیاهو یک فیلم تجاری نمیباشد شاید داستان ذهن مخاطب را بدین سمت ببرد به این دلیل‌که قصه عشق و علاقه و خیانت است که بیننده با آن رابطه برقرار می نماید . ولی هومن سیدی با تعیین و اجرای ساختاری مختلف و خیره کننده و غریب آن را از یک فیلم تجاری متمایز نموده است . اینجا دیگر این ساختار گوناگون برای بیننده آشنا وجود ندارد .بدین ترتیب فیلمی است که نیز از المان های تجاری استفاده کرده و نیز اثری هنری و قابل دقت به نظر فرم و محتوا است . یادم است هنگامی فیلمنامه را به اینجانب دادند حوصله نیاوردم به منزل برسم و تو خودرو جلوی خانه خواهرم پارک کردم و نوشته را تا انتها خواندم . زمانی به صحنه دادگاه رسیدم رنگم پرید اینقدر که هیجان زده شده بودم از نوشته عالی و نقش درستی که رسم شده بود . داستان را خیلی دوست داشتم و خوشم آمد . بعد از آن با آقای سیدی حرف کردم و بدین سود رسیدیم که ما به هیچ وجه قرار نمیباشد شهلا جاهد را بسازیم و من اورا بازی کنم .
قرار است وی یک کاراکتر دیگری به اسم حنا باشد که چه بسا این نام نیز از جای دیگری وام گرفته شده بود . برای اینجانب حساس این بود که نشان بدهیم کارکترها در یک حالت یک‌سری رفتارها ازشان سر می‌زند و دقیقا در به عبارتی حالت میتوانند یک‌سری رفتارهای دیگر داشته باشند . برای همین ما هر دو کاراکتر کلیدی را در فیلم از تعدادی زاویه و با رفتارهای گوناگون در یک شرایط شبیه می‌بینیم .
همچنین شخصیت ها در بازپرسی ها زاویه روئت کرد و نگاه خویش را به پارتنرشان داشتند . نهایتا زمانی فیلم را در اولی اکرانش دیدم خودم خیلی راضی بودم . چه بسا به آقای سیدی گفتم مسیر بازیگری اینجانب به حیث تکنیکال و به حیث خویش بازیگری حقیقتا به گذشته از «خشم و غوغا » و آنگاه تقسیم میگردد . برای اینکه مدام اینجانب یک کاراکتر را با یک خط مش بازی کرده بودم . ولی اینجا در واقع یک نفر را با سه نقش و سه شیوه بازی کردم .

زندگی نامه طناز طباطبایی +عکس های جدید
انتخاب لباس و تیپ های طناز
در گزینش لباس هایم پیشین از هر چیزی مهم‌ترین نکته برایم راحتی با آن لباس است . اینجانب هیچوقت نیز طراح خاصی برای تمامی لباس هایم نداشتم . خودم را عالی می‌شناسم و می‌دانم چه بپوشم بیشتر بهم میاید و طرفدار جدی سادگی هستم . روی حساب همگی اینها گزینش هایم را خودم انجام می دهم و از طراح های گوناگون که شغل های متفاوتی دارا‌هستند خرید می‌کنم . البته مدام در همگی آنان یک خصوصیت بوده که به جور و سبک و ذوق و سلیقه اینجانب نزدیک بوده . اینجانب درباره‌ی مد و جامه برخلاف خیلی ها که برندباز می باشند و مارک برای شان با اهمیت است , این چیزها اصلا مهم نیست و فقط مهم این است لباسم بی آلایش باشد و بتواند مقطع زمان طولانی از آن دوچندان استفاده کنم . یعنی اینطوری نباشد که یک بار بپوشم و بعد از آن در کمد دیواری خاک بخورد . اینجانب دوست دارم یک پارچه لباس را بارها بپوشم . به نظرم این‌که سالیان سال از یک لباس استفاده کنی هیچ اشکالی ندارد .

نوید یک فیلم گوناگون
پایانی فیلمی که سال قبلی بازی کردم فیلم , «ارداتمند نازنین , بهاره , تینا » , به کارگردانی آقای کاهانی است . آنجا به هیچ وجه یک طناز دیگر میبینید . اینها سه عدد دختر می‌باشند که شغل شان مدلینگ است البته در واقع مبلغی نیز از این فعالیت در نمی آورند و برای فان و خوش گذرانی داستان است که سرگرم آن شدند . برای همین عکاسی می نمایند و سرگرم مدلینگ می باشند . فیلم فضای عجیبی داراست و برای اینجانب دوست داشتنی است . این‌که سود این فیلم چه بشود یا این که مردمان دوست داشته باشند و تماشا نمایند یا این که خیر را اینجانب هنوز نمی دانم البته می‌دانم برای اینجانب تراپی خیر و خوبی بود . برای این که از روزی که ما فعالیت را آغاز کردیم برای اینجانب رخداد متفاوتی بود .
اینجانب یک گزیده در وجودم دارم که خیلی جدی و مدیریت و دشوار است . این فیلم این بخش وجود من‌را به طور کامل ناکامی و در بازیگری من خیلی تاثیر گذاشت . اینجانب درین فیلم یک انسان رها و روی ابرها هستم . آقای کاهانی نیز ظاهرا و گریم و کلیه اینها انگشت گذارده بود و گزینش های بامزه و صدق میکرد که به فضای فیلم و این کاراکترها می آمد . اینجانب نوید یک فیلم مختلف دست‌کم از لا به لا شغل های خودم تا امروز را می دهم . همچنین تامل می‌کنم بخشی از شایسته ترین های آقای کاهانی نیز خواهد بود . امیداورم در گیشه هم پیروز باشد .

زندگی نامه طناز طباطبایی +عکس های جدید
به هیچ چیز جز بازیگری تامل نمی‌کنم

به هیچ تجربه دیگری جز بازیگری تاءمل نمی‌کنم زیرا باورم این است که یک عمل انجام بده البته آن یک عمل را صحیح انجام بده . احتمالا زیرا یک کم کمال گرا هستم از انجام شغل های نصف و نصفه و غیر ماهر خوشم نمی آید . اینجانب از آلبوم گردی , تماشای اثرها هنری , تماشای فیلم تئاتر , کتاب تلاوت و مهاجرت ذهن و روحم را تغذیه میکنم تا بتوانم در کارم خلق کننده تر باشم . اینها به بیش تر ورزش یوگا که پای اثبات برنامه روزمره زندگی اینجانب می‌باشند .

زندگی نامه طناز طباطبایی +عکس های جدید

 

م/ویکی پدیا