زندگینامه شبنم مقدمی+دانلود عکس های شبنم مقدمی

در این مطلب از وبسایت دانلود عکس جدید از آلبوم عکس مطلبی در زمینه ی زندگینامه شبنم مقدمی+دانلود عکس های شبنم مقدمی مطرح شده است , همینطور برای مشاهده مقاله ها بیشتر در بیوگرافی از وب سایت دانلود عکس بازیگران مقاله ها بیشتری را مشاهده فرمائید .

دانلود والپیپر شبنم مقدمی

                                                     دانلود والپیپر شبنم مقدمی

شبنم مقدمی هنرپیشه زن متولد سه  فروددین ماه ۱۳۵۱ در تهران به دنیا آمده است،  و درحال حاضر ۴۴ سال سن دارااست .تحصیلات خانم شبنم مقدمی دارنده لیسانس ادبیات فارسی و دانش‌آموخته آموزشگاه آزاد بازیگری امین تارخ میباشداو کار خویش در موضوع هنر را از سال ۱۳۷۷ با رادیو آغازنمود و تعدادی برنامه در رادیو اجرا نمود . او همینطوربازیگری را در همان سال با حضور در فیلم زخمی آغاز نمود .او با حضور در سال زیر تیغ در سال هشتاد و پنج و سقوط یک فرشته توانست به خیر و خوبی دیده شود .
ازدوج شبنم مقدمی و همسرش
او چندین سالی است که ازدواج نموده است و متاهل است .همسرش علیرضا رای ها که وی نیز هنرپیشه است می‌باشد.

تک عکس محمدرضا آرا

                                                        تک عکس محمدرضا آرا

جدیدترین عکس عکس شبنم مقدمی و محمدرضا آرا

                                     جدیدترین عکس شبنم مقدمی و محمدرضا آرا

عکس شبنم مقدمی و محمدرضا آرا

عکس شبنم مقدمی و محمدرضا آرا

سلفی شبنم مقدمی و محمدرضا آرا

                                          سلفی شبنم مقدمی و محمدرضا آرا

گفتمان با شبنم مقدمی

از پرستاری تا بازیگری
آن دوران خانواده‌ها علاقه‌ای به این‌که فرزندان‌شان بازیگری بخوانند , نداشتند . الان هم این  , چنین مشکلی موجود است . اینجانب دیپلم  تجربی داشتم و پرستاری قبولشدم . خانواده‌ام دوست داشت اینجانب هر رشته‌ای بخوانم به غیر از رشتههایی که به سینما و بازی زنده و بازیگری منتهیمیگردند ; در حالی که خویش آنها من‌را در کودکی در کلاس بازیگری ثبت‌نام کرده بودند ; ولی معتقد بودند که بازیگری می بایست رشته دوم یا این که سوم اینجانب باشد.
اینجانب بدین فن علاقه‌ای نداشتم ; به این ترتیب دو ترم پرستاری خواندم و مرخصی گرفتم و مجددا ادبیات فارسیپذیرش شدم . درس ادبیات فارسی را دوست داشتم و امروزهم دو‌مین علاقه‌مندی جدی اینجانب به حساب می آید ;شعر و کتاب داستان می خوانم و قلمی نیز دارم .
علاقه‌مندی به رادیو
هنوز دیپلم نگرفته بودم که با گرو ه کودک رادیو آشنا شدم و فعالیتم را آغاز کردم ; اما کار جدی اینجانب با رادیو بعد ازسال هفتاد و هفت  اتفاق افتاد . صدای اینجانب رادیو فونیکی برای شنوندهها بود . قطعات ادبی را عالی اجرا میکردم و عالی شعر می‌خواندم و این نکته برای تهیه‌کنندگان جالب بود . به همین منظور جای ماندن و کار در رادیو برایم مهیا شد .
معلمی به نام تارخ
آموزشگاه آقای تارخ به صورت اخص برای بازیگری سینماست .اینجانب هنرپیشه حرفه‌ای نمایش زنده بودم که به آموزشگاه ایشان رفتم . می‌خواستم لنز و اخلاق مقابل دوربین را بشناسم. ولی پیش از این همه این ها را فعالیت کرده بودم ; البتهحس کردم می بایست کاملتر شود . کلاسهای ایشان در دوره‌های گوناگون , خروجی خوبی داشتند . اینجانب در زماندوم در کلاسهای ایشان شرکت کردم و می دانم که در زماناولیه خروجی درخشانی داشتند . آقای رضایی , خانم کرامتی ,خانم بادران و . . . برای یک کلاس ۲۰ نفره چنین خروجی‌ایخوب است .

سال ۹۴ ; سال درخشش
فیلم نفس در سال نود و چهار , فیلم ابد و یک روز مهرماه و آبان‌ماه نود و چهار و فیلم زاپاس آذر و دی‌ماه نود و چهار  ضبط شدند . ممکن است بتوان خاطرنشان کرد سالی که گذشتبه نظر حرفه‌ای شایسته ترین سال کاری اینجانب بود البتههمگی این فیلم‌ها خواص ویژه‌ای داشتند که در کنار دیگر بازیگران معنا پیدا می کرد ; نظیر فیلم «ابد و یک روز» .اتفاقا به‌این تاءمل میکردم که به محمد حیدری , دبیرفستیوال فیلم فجر بیان‌کنم که عنوانی به اسم گروه بازیگران در فستیوال فیلم فجر کم است .در جایزه برلین و جایزه رم این عنوان موجود است . به نظرممجموعه بازیگران فیلم ابد و یک روز بایستی جایزهمی‌گرفتند . هر مورد از اعضای این گروه مثل جورچینچیزهای گوناگون را کامل شدن می‌کردند و می بایست جایزه‌می گرفتند . خوشحالم که توانستم برای سه فیلم , موردقضاوت قرار بگیرم و این , رخداد مهمی در فستیوال پارسال بود .
برای پول فعالیت نکردم
پول درآوردن از رادیو و بازی زنده که یک طنز بزرگ است .هیچ کس از پول بدش نمی‌آید و اینجانب نیز درهرموردگرفتاری مالی داشتم ; البته برای پول فعالیت نکردم .سالهایی مورد متداول بود و به بچه‌های نمایش زنده همتوصیه میشد . پول خوبی نیز داشت ; البته ترجیح دادم که‌این فعالیت را نکنم .

شبنم مقدمی بازیگر

                                                          شبنم مقدمی بازیگر

سریالهای دوست‌داشتنی اینجانب
هر وقت آقای محمدرضا هنرمند را میبینم خواهش می کنمتا باز سریال بسازند . به نظرم زیر تیغ کار فوق‌العاده‌ای بود و سریال آشپزباشی نیز فعالیت توانا و سرپایی بود . کارهایی که سعید نعمت‌الله نیز می‌نویسد مدام جالب از آب در می آیند . جوری نقشها را می‌نویسد که هنرپیشه را برای بازی در نقش ترغیب میکند . همین شرایط فعلی نیز با این کهخسته‌ام و بازی در چند سریال را رد کردم در صورتی‌که سعید نعمت‌الله نقشی مانند روحی در مدینه بنویسد قلقلکممیدهد که سریال کار کنم .

دلخوری از خبرنگاران
از خبرنگاران دلخوریم . از تالار عیب گیری و بررسی فیلم (نفس) خارج آمدم و خبرنگاران صدا و سیما برای گفتمانکردن جلو آمدند . از اینجانب پرسیدند که گفتگو می‌کنم؟ بهآن ها گفتم ; شرایط کنونی نمی شود . ظاهرم مرتب نیست. مجبور میشوید که صدای مرا روی کویر و دشت بگذارید .همین جمله را عنوان کردند ; <چرا این زن با تلویزیونصحبت نمی‌کند .>
این گونه تیترها شیطنت رسانه‌ای محسوب میگردند ; بدین ترتیب هر کجا که آن خبرنگارها را ببینم یا این که بایستیبیان‌کنم که سمت اینجانب نیایند یا این که به جهت حرفی که نزدم و کاری که نکردم از آن‌ها گلایه کنم ; اما اینجانباهل حاشیه نیستم و فعالیت خودم را میکنم ; به این ترتیبمی بایست به هنرمندان حق بدهید که به خبرنگارها اعتماد نکنند .

تصویرشبنم مقدمی

                                                           تصویرشبنم مقدمی

دانلود عکس شبنم مقدمی بازیگر

                                             دانلود عکس شبنم مقدمی بازیگر

  کا ربا روستایی نخبه
زمانی فیلمنامه <ابد و یک روز> را خواندم متوجه پی‌ریزیدرست آن شدم . ترجیح میدهم با کارگردان جوان فعالیتکنم که با وی بده و بستان داشته باشم تا کارگردانی کهنمیتوان وارد دنیای وی شد . از اعتماد به کارگردان فیلم اولینضرر و زیان نکرده‌ام ; زیرا تا قبل از این با کارگردان فیلم ‌اولی دیگری که فیلمنامه‌اش عالی و فیلم نیز در جای خویشحرفی برای اعلام کردن داشت , کارکردم که متاسفانه فیلموی به فستیوال نرسید . دوم این که سعید ملکان را کهپشتیبان سعید روستایی بود , می‌شناختم و می‌دانستم که ویزحمت سالانه‌ام را نادیده نمی‌گیرد .
سوم این که حضور مهره‌ای نظیر قسم معادی که از نگاهبازیگری و اعتبار وزنه به حساب می آید شما‌را از این‌که حادثهخوبی خواهد به‌زمین‌خورد مطمئن میکند . سعید روستاییجوان است البته زمانی با هم حرف می‌زدیم متوجه شدم که آنچه در سعید روستایی پر رنگ است سن کم وی نیست ;بلکه پختگی حرف وی و نگاهش به سینماست . نمیخواهمکلمه نخبه را درباره ی وی به کا  ر ببرم و نمیخواهم فکر کنید زیرا در فیلمش بازی کردم چنین واژه‌ای به کا ر در برنامه «هفت» بیان کردم که فیلم سعید روستایی با اخذهشت جایزه و کاندیدا شدن در آبادی عنوان از خویش دفاع کرد . اینجانب برای فیلم سعید روستایی جایزه نگرفتم که بگویید سنگ خود را به سینه می زند ; به این ترتیب راحتدر رابطه وی حرف میزنم . به نظرم چیزهایی در بعضااشخاص کاریزماتیک است ; به عنوان مثال نوروروشنایی در جوانی اشعار زیبایی سرود . سرشت و ضمیر روستایی چنین است . وی در حالا تربیت آن است و میخواهد آن را بهمیدان برساند و بایستی درانتظار اتفاقات عالی بود .
علاقه به سینما و تحمل گریم
خیلی از بازیگرها گریم‌های سنگین وزن را تحمل نمیکنند زیراپوست را خراب میکند . ولی عشق و علاقه به فعالیت تمامیچیز را راحت میکند . پانته‌آ پناهی از بازیگران رتبه یک بازی زنده و از بازیگران فیلم «نفس» ۴۰ سال ندارد و برای بازیدرین فیلم چهار ساعت زیر گریم مهرداد میرکیانی می‌نشست و از لحظه لحظه آن لذت میبرد . اینجانب آنجا بودم و می‌دیدم . نفس بازیگری برای پانته‌آ با اهمیت است و این کهابعاد چه اتفاقی روی صورت و فیزیکش میفتد , اهمیتی ندارد; وگرنه نه زشت است نه مسن .
در سریال (سقوط یک فرشته) کاری از بهرام بهرامیان یک پروتز دندان برای اینجانب می‌گذاشتند که به هیچ عنوان دهانم بستهنمی شد این پروتز فرم فکم را تغییر و تحول می‌داد و با چسب به لثه‌ام متصل میشد ; به این ترتیب اینجانب از صبح تا شب نمی‌توانستم چیزی بخورم و صرفا بایستی آب و چای و شیر می‌خوردم .
برای اینجانب درست اجرا شدن آن کاراکتر کلیدی بود واینجانب از این فعالیت لذت می‌بردم . همگی می‌گفتند که با این فعالیت زشت می‌شوی ; اما به هیچ وجه برایم اساسیکمبود . به نظرم همگی اینها از علاقه به بازیگری میاید .خانم‌ها دوست دارا‌هستند خوشگل باشند و زنانگی‌شان بهدیده بیاید ; بدین ترتیب کار زیبایی انجام می دهند .اینجانب نیز دوست دارم ; البته این فعالیت را نمیکنم ; زیرامی پندارم روی نقش‌پذیری اینجانب تاثیر داراست . در حالتی که بینی‌ام را کار کنم نمی‌توانم نقش خانمی را که پایین‌شهری است و قابلیت و امکان کار بینی‌ ندارد بازی کنم یا این کهدیگر نمی‌توانستم در فیلم ابد و یک روز بازی کنم .
تفریحی به نام کافی‌شاپ
کتاب قرائت و فیلم دیدن جزء وظیفه‌های بازیگران به حساب میآید . مسافرت کردن خیلی برایم جالب و معاشرت بادوستان خوب برایم حیاتی است . دوستان عزیز متعددیندارم ; البته معاشرت با آن‌ها را دوست دارم . بازدید از ابنیه‌های تاریخی یکی تفریحاتم به حساب میآید . عکاسی رامضاعف دوست دارم . هیچ زمان هنر مجسمه‌سازی نداشتم ;اما یک کدام از علاقه‌مندی‌هایم است . رفتن به گالری‌ها در روزهای آدینه و دیدن شغل های هنری را دوست دارم .
کافی‌شاپ اینجانب و برادرم نیز بیزینس نیست و نوعی تفریحمحسوب میشود . اخوی اینجانب کافی‌شاپ‌‌داری را دوستداراست . سالیان پیش در بازی زنده شهر , کافه چهارسو در اختیار اینجانب بود . آن زمان آقای پاکدل رئیس بازی زندهشهر بودند و اینجانب به ایشان گفتم که کافه را در اختیاراینجانب قرار دهند . آقای پاکدل به اینجانب گفتند که نمی‌توانم آنجا را بگردانم ; البته اینجانب سماجت کردم و ایشان موافقت کردند . اینجانب با بهنام همراه شدم و کافه راراه اندازی کردیم . لذت زیاد عجیبی داشت ; زیرا همگیدوستانم در بازی زنده شهر حضور داشتند و بعداز تمرین به کافه می‌آمدیم و چای می‌خوردیم . این کافه کماکان که سودی نداشت , زیاننیز نداشت .
بهنام مهندس کامپیوتر است ; البته دوره‌های تکمیلی کافی‌منی را گذرانده است . کافی‌شاپ‌داری فعالیت جذابی است و مثلآشپزی نیاز به خلاقیت دارااست که قابلیت تجربه چیزهایمتفاوت را به شما می دهد . بعداز پایان موعد اجاره , بهنام جاهایی مختلفی را اجاره کرد و فعالیت کردیم که ابدا به صرفهکمبود ; زیرا رمز یک الی دو سال می بایست جابه‌جا می‌شدیم ; بدین ترتیب اینجا را گرفتیم . این فعالیت برای بهنام عشق و علاقه است و اینجانب خیلی نمیرسم که به کافهرمز بزنم ; مگر این که با دوستانم بروم .

شبنم مقدمی و برادرش

                                           شبنم مقدمی و برادرش

عکسهای جدید شبنم مقدمی

                                           عکسهای جدید شبنم مقدمی

درخشش در ( به اسم پدر)
بازیگردان فیلم (به اسم پدر) خانم آزیتا حاجیان بودند . ایشانبازی زنده فعالیت می‌کردند و نمایش زنده می‌دیدند و منرا از روی صحنه برای این فیلم تعیین کردند . به یاد دارم که ایشانبعداز تماشای بازی اینجانب در تئاتری به اینجانب گفتند که نقشی در فیلم آقای حاتمی‌کیا می‌باشد , بازی می‌کنید؟اینجانب گفتم ; با کمال میل قبول میکنم و به طور حرفه‌ای قرارداد بستیم و دورخوانی صورت گرفت .
حساس بود که با آقای حاتمی‌کیا فعالیت کنم و قبلی از آنهم بیشتر از دو یا این که سه فیلم سینمایی بازی نکرده بودم. آن زمان نیز آقای حاتمی‌کیا سوپراستار فرهنگی محسوب می‌شدند ; امروز هم همین‌طور است و برای اینجانب جذاببود که با ایشان فعالیت کنم و اتفاقا شادمان شدم که خانم حاجیان منرا برای این نقش تعیین و آقای حاتمی‌کیا تایید کردند . مدام کارگردانانی من‌را گزینش می‌کردند که نمایش زنده می‌دیدند . اینجانب سال‌های سال‌ پرکارترین هنرپیشهزن بازی زنده بودم و نسبتاً هیچ اجرایی تمام نمیشد که اجرای دیگر را استارت نکنم .
در زمان سال سه الی چهار نمایش زنده عالی اجرا می کردم ;به این ترتیب افرادی مرا تعیین می‌کردند که بازی زندهمی‌دیدند . نقطه‌ضعف بعضا کارگردانان میدان تصویر تماشا نکردن نمایش زنده است ; زیرا بازیگران درخشانی در صحنهنمایش زنده وجود دارا‌هستند . امروز نیز در میدان سینماپیروز می‌باشند ; نظیر پانته‌آ بهرام , ریما رامین‌فر , امیر جعفری , احمد مهران‌فر , افشین هاشمی و . . . ریشه و خواستگاه‌شان بازی زنده است . بخش اعظمی از کارگردان‌ها به خویش زحمت نمی‌دهند که نمایش زنده تماشا نمایند .می بایست چیزهایی برای ما حق تقدم داشته باشند ; مثلاا کشف یک نوید محمدزاده روی صحنه حق تقدم مهمی است .