بیوگرافی کامل و آرشیو عکس های جدید هومن حاجی عبدالهی و همسرش

در این مطلب از وبسایت دانلود عکس جدید از آلبوم عکس مطلبی در زمینه ی بیوگرافی کامل و آرشیو عکس های جدید هومن حاجی عبدالهی و همسرش مطرح شده است , همینطور برای مشاهده مقاله ها بیشتر در بیوگرافی از وب سایت دانلود عکس بازیگران مقاله ها بیشتری را مشاهده فرمائید .

عکس جدید هوم حاجی عبدالهی

                                              عکس جدید هوم حاجی عبدالهی

 اینستاگرام هومن حاجی عبداللهی. Instagram / Hoomanhajiabdolahi


بیوگرافی و زندگینامه


تصاویر جدید هومن حاجی عبدالهی

                                    تصاویر جدید هومن حاجی عبدالهی

عکس دیده نشده هومن حاجی عبدالهی

                                      عکس دیده نشده هومن حاجی عبدالهی

هومن حاجی عبداللهی مجری و هنرپیشه و دوبلور اهل ایران متولد ۲۳ تیرماه سال ۱۳۵۴ در تهران می‌باشد و اهل تهران است و درحال حاضر ۴۲ سال سن دارااست .تحصیلات او دانشجوی انصرافی رشته بازی زنده دانشکده تهران مرکز در سال ۱۳۷۲ است , دیپلم ریاضی فیزیک و هنرستان گرافیک رایانه ای داراست
حاجی عبداللهی کار سینمایی خویش را در سال ۱۳۸۴ با بازی در فیلم چند می‌گیری گریه کنی ساخته شاهد احمدلو آغاز نمود .
او با حضور در سریال پایتخت به کارگردانی سیروس مقدم توانست به خوبی شناخته و دیده شود . او درین این مجموعه نقش رحمت را ایفا مینمود .
هومن حاجی عبداللهی در دوره کوتاهی عضو انجمن گویندگان جوان بوده‌ است .

 هوم حاجی عبدالهی و فرزندش

                                         هوم حاجی عبدالهی و فرزندش

بازی در پایتخت و فقط گذاشتن همسر و فرزند یک روزه‌ام

بازی در سریال پایتخت آن هم در شمال جذابیت‌های خودش را داراست چراکه سبب میگردد عوامل در حال و هوای این شهر قرار بگیرند . احتمالا این فعالیت را میشد در لواسان نیز فیلمبرداری کرد ولی بی‌تردید ما نمی‌توانستیم به میزان وقتی که در شمال هستیم به‌این نقش‌ها نزدیک شویم . فعالیت کردن در شمال وضعیت طاقت فرسا خودش را دارااست که در راءس آنان دلتنگی برای خانواده است . یادم است دو سال گذشته که در سری سوم این مجموعه حضور داشتم سه شنبه هفدهم دی‌ماه می بایست جلوی دوربین پایتخت می‌رفتم و این در حالی بود که پسرم ساعت هفت صبح همان روز به دنیا آمده بود و اینجانب بدون چاره بودم ساعت ۱۱ صبح همسر و پسرم را تنها بگذارم ; درحالی‌‌که به‌شدت نگران موقعیت آن‌ها بودم .
در آن مدت تلاش می کردم طوری برنامه‌ریزی کنم که دستکم یک روز بین بتوانم به تهران بیایم و سری به آن ها بزنم . همین سال نیز که پسرم ۱ سال و پنج ماهش است و شیرین‌زبانی‌هایش بیشتر شده , باز نیز ناچار شدم تنهایش بگذارم اگر‌چه خوشبختانه به دلیل همزمانی بازی من در سریال پایتخت و آقا و خانم سنگی باز نیز بین تهران و شمال در رفت‌وآمدم و به‌این عذر و بهانه خانواده‌ام را بیشتر می بینم .

دانلود عکس بازیگران مرد ایرانی

                                            دانلود عکس بازیگران مرد ایرانی

تمامی راه‌ها به شمال ختم میشود
مدت‌هاست در وقت تعطیلی تمامی راه‌ها به شمال ختم میگردد و اشخاص از شهرهای متفاوت , به‌ویژه تهران ترجیح می دهند درین روزها به شمال بیایند و از آب و هوای بکر این بخش ها لذت ببرند . به همین خاطر بخش اعظم ما کم‌وبیش با زبان و به نوعی آداب مردمان شمال شناخت داریم , هر چند جزء شناخت اینجانب و تسلطم به گویش شمالی به سالیان کارم در رادیو باز میگردد چراکه در‌این رسانه , سالیان به گویش و لهجه‌های گوناگون سخن می‌زدم به همین خاطر زمانی بدین این مجموعه بیش تر شدم فعالیت خاصی روی لهجه‌ام انجام ندادم و صرفا چند چکش‌کاری‌ها برای نزدیک شدن لهجه‌ها به هم با محسن تنابنده کردیم .

هومن حاجی عبداللهی و همسرش در کنار جواد رضویان

                            هومن حاجی عبداللهی و همسرش در کنار جواد رضویان

بعد از عروسی رفتیم سینما
پس از عروسی اینجانب و همسرم تصمیم گرفتیم با یکدیگر به سینما برویم و فیلم تماشا کنیم . آن شب برای هر دوی ما خاطره‌انگیز شد و پس از سپری شد سالیان نه‌تنها از این‌شیوه برگزاری عروسی پشیمان نیستیم بلکه حسابی از آن لذت می بریم .
از زندگی لذت بردیم
جانان ۱۰ سال بعداز ازدواج من و همسرم متولد شد ; در حین این سال ها اینجانب و همسرم از معاش دونفره حسابی لذت بردیم و به هر‌جا دوست داشتیم مسافرت کردیم ; درحال حاضر نیز با به دنیا آمدن پسرم معاش سه‌نفره ما شیرین تر شده‌است .

هومن حاجی عبدالهی و همس و فرزندش

                                    هومن حاجی عبدالهی و همس و فرزندش

از مالامال قنداق بایستی صداقت را خاطره بخشید
به‌نظرم از مالامال قنداق می بایست صداقت و روراستی را به بچه‌ها یادگرفتن بخشید چراکه تربیت خانوادگی به‌مراتب اهمیتش بیشتر از میزان اثرگذاری جامعه است و در صورتی تا هفت سالگی آنان‌را درست تربیت کنیم بی‌تردید صداقت در جامعه بیشتر می‌شود .

تصویر هومن حاجی عبدالهی

                                              تصویر هومن حاجی عبدالهی

 عکس بازیگران مرد ایرانی

                                               عکس بازیگران مرد ایرانی

دانلود عکس هومن حاجی عبدالهی

                                          دانلود عکس هومن حاجی عبدالهی

جشن عروسی ۱۵ نفره ما
احتمال دارد برای‌تان دیدنی باشد که در جشن و پایکوبی عروسی‌مان صرفا ۱۵ نفر که شامل بابا , مامان , خواهر , اخوی , پدربزرگ و مادربزرگ‌هایمان بودند حضور داشتند . جشن عروسی‌مان زیاد صمیمی بود , حسابی به همه ما خوش گذشت و برای‌مان یاد فراموش‌نشدنی شد . بعضی اشخاص پیش از عروسی به ما گفتند شب عروسی‌تان یک شب است و خوبتر است آن را مفصل برگزار فرمایید البته ما می‌خواستیم عروسی‌مان سوای قیل و قال , بدون حاشیه و در کمال صمیمیت برگزار شود .

عکس همسر هومن حاجی عبدالهی

                                          عکس همسر هومن حاجی عبدالهی

پسرم , همسرم را خانه‌نشین کرد
بی‌تردید به دنیا آمدن پسرم جانان زندگی اینجانب و همسرم را دستخوش تغییرات متعددی کرده و سبک معاش ما‌را تغییر‌و تحول داده است , این روز ها همگی حواس من و مادرش به اوست و تمام تلاش‌مان را میکنیم به سالم از این دوران عبور نماید ; هر چند میلاد جانان و مراقبت‌های ویژه از وی منجر شد که همسرم خانم سلیمه قطبی که از گویندگان و بازیگران توانای رادیو است , خانه‌نشین شود و نتواند مثل پیشین به فعالیتش بپردازد . در هر حال امیدوارم با بزرگ شدن جانان , همسرم نیز بتواند مجدد فعالیت‌هایش را از سر بگیرد و مثل قبل به کارش بپردازد ; زیرا می دانم دوری از شغل‌های هنری که به نوعی با عشق و علاقه همراه است , سختی‌های متعددی دارااست .

 هومن حاجی عبدالهی

                                                    هومن حاجی عبدالهی

عکس جدید دیده نشده هوم حاجی عبدالهی

                                   عکس جدید دیده نشده هوم حاجی عبدالهی

جانان , کلاه قرمزی را به پنگول ترجیح میدهد
بعداز تولد پسرم جانان متوجه شدم تلاش هفت ساله‌ام در خصوص پنگول بیهوده بوده , چراکه پسرم عشق و علاقه متعددی به کلاه قرمزی داراست و اعتنا چندانی به پنگول نشان نمی‌دهد ; اینجانب نیز ناچار شدم سی‌دی کلاه قرمزی برای وی بخرم .