زندگینامه کامل و مصاحبه با لیلا زارع + عکسهای اینستاگرام

در این مطلب از وبسایت دانلود عکس جدید از آلبوم عکس مطلبی در زمینه ی زندگینامه کامل و مصاحبه با لیلا زارع + عکسهای اینستاگرام مطرح شده است , همینطور برای مشاهده مقاله ها بیشتر در بیوگرافی از وب سایت دانلود عکس بازیگران مقاله ها بیشتری را مشاهده فرمائید .

زیباترین عکس لیلا زارع

                                                     زیباترین عکس لیلا زارع

بیوگرافی و زندگینامه

لیلا زارع هنرپیشه سینما و تلویزیون متولد ۲۱ مهر ۱۳۵۹ در تهران میباشد و ۳۷ سال سن داراست .تحصیلات  او فارغ التحصیل رشته مدیر بازرگانی مقطعکارشناسی می‌باشد .زارع کار هنری و بازیگری خویش را از سال ۱۳۸۲ با بازی در فیلم ما همگی خوبیم آغاز نمود .وی دارنده جایزه سیمرغ بلورین شایسته ترین هنرپیشهنقش تکمیل کننده زن برای فیلم ما همه خوبیم از فستیوالفجر می‌باشد .آخرین فعالیت او در تلویزیون هم حضور در سریال محکومین هست که در نقش یک مددکار اجتماعی در آن بهبازی نقش می‌پردازد .

ازدواج و همسرش

لیلا زارع ازدواج نکرده است و مجرد میباشد .

تک عکس لیلا زارع

                                                     تک عکس جدید لیلا زارع

اینستاگرام لیلا زارع . instagram/leilazare80


  مصاحبه گفت و گو با لیلا زارع


قبلی از بازی در «ارمغان تاریکی» سفارش بازی در سریالی رانیز داشتید؟

آری پیشنهاد که بسیار داشتم البته مشکل این بود که یا این که زمانم با بازی درآن سریال‌ها هماهنگ نمی شد یا این کهبرنامه سفری بود و با شغل های دیگر تداخل داشت . هیچ گاهاین زمان را نداشتم که برای یک سریال بگذارم ولی این زمانبرای «ارمغان تاریکی» پیش آمد .

فیلم «پستچی سه بار در نمی‌زند» پایانی حضور برجسته شما در سینما بود و ابعاد کمتر در سینما ظواهر شدید . چه شد که مسیرتان را از سینما به جهت تلویزیون تغییر و تحول دادید و در یک سری تله فیلم نیز بازی کردید؟

اینجانب بعداز سینما وارد تلویزیون نشدم و بین فیلم‌های سینمایی‌ام شغل های ۹۰ دقیقه‌ای نیز انجام دادم . تفاوتیبین سینما و تلویزیون قائل نمی شوم . در‌حالتی که فعالیتتلویزیونی باشد که فیلمنامه نیکی داشته باشد و منرا بهخویش جذب نماید تا با آن رابطه برقرار کنم و از کارگردان ومجموعه حرفه‌ای برخوردار باشد , مسلما آن را قبول می کنم.

شخصیت سارا چه شاخصه‌ای داشت که توانست شما‌را بهخویش جذب کند؟
اینجانب در شرایطی که بخواهم بدین سوال پاسخ بدهم انگار که تمام قصه را لو دادم و نمی خواهم که‌این اتفاقبیفتد . هنگامی سریال را تا انتها دنبال نمایید متوجه می شوید که چرا این نقش را بازی کردم . زیرا در واقع سریاللبریز چالشی است . اما خودم به خاطر این‌که سارا شخصیتش جای فعالیت بیشتری را داشت به آن علاقه‌مند شدم و اما ماجرا سریال نیز خیلی خوشگل بود .
همیاری با جلیل سامان به چه شکل صورت گرفت . ایشان که خودشان تجربه‌ای در سریال‌سازی نداشتند چطور به وی اعتماد کردید؟

خود اینجانب نیز تجربه بازی در سریال را نداشتم . در هرصورت با صحبت‌ها و مشورتهایی که با کارگردان صورتگرفت دیدگاه‌های یکدیگر را شناختیم و از نقطه نظرها نیزاطلاع پیدا کردیم . زیرا با این مشورت‌ها بود که می‌توانستیم تصمیم بگیریم با یکدیگر همیاری داشته باشیم یا این کهنداشته باشیم . این گفت‌وگوها خیلی به اینجانب یاری کرد تا به آقای سامان اعتماد کنم و متقابلا ایشان نیز به اینجانباعتماد کردند که در سود این همیاری صورت گرفت .
خودتان ترجیح می‌دهید که با چه جور کارگردانانی همیارینمایید که دیدگاهشان در حدود بینش شما باشد؟

هیچ هنگامی ما طراحی نمی‌کنیم که چه اتفاقی برایمانمیفتد و می بایست فلان نقش را بازی کنیم یا این که با فلان کارگردان همیاری کنیم . انسان با هر کارگردانی که فعالیتمیکند چندین تجربه به دست می آورد .
هر چقدر نیز نقش‌های متفاوت‌تری را یک هنرپیشه بازینماید و هر چقدر نقش‌هایی که فعالیت می‌نماید دورتر از نیزباشند دستکم برای خویش بازیگران این مزیت را داراست کهقادر است بعد ها بیشتری از وجود و توانایی‌هایش را بشناسد و در معرض نمایش قرار دهد .

عکس لیلا زارع و خانم قریشی

                                             عکس لیلا زارع و خانم قریشی

چطور به میدان بازیگری وارد شدید؟ حرفه اصلی‌تان که مرتبط با بازیگری نبود!

اینجانب یکسری بار برای نقش‌های مختلفی تعیین شدم وچه بسا قرارداد نیز بستم البته این واقعه برایم نیفتاد که آنان را بازی کنم . قبلی از این‌که در سوی بازیگری بیایم خیلی نسبت به آن علاقه‌مند نبودم البته با به عبارتی او‌لین کاری که بازی کردم در طول بازی به بازیگری علاقه‌مند شدم و ابعاد که با تجربه‌تر شدم و نسبت به آن علاقه‌مندتر . رشته اصلی‌ام نیزمدیر بازرگانی بود اما در جمهوری اسلامی ایران دیزاینخواندم . نگارگری و عکاسی نیز انجام میدهم و عکاسی رابیشتر دنبال می کنم . به نظرم در‌این عالم همه‌چیز به همربط پیدا می نماید و حرفه تحصیلی اینجانب نیز بی‌ربط به بازیگری فقدان .

بازی‌هایی که تابه‌حال از شما دیدم به نوعی نقش‌های آهسته و بی‌سر و صدایی بوده که بضاعت و توان زیر پوستی بازی کردن‌شان را نیز داشتید . می‌خواستید مدام در چارچوب اینجور نقش‌ها ظواهر شوید؟

همه نقش‌هایم نیز آهسته نبوده و نقش‌های متفاوتی نیزتجربه کردم . به نظرم قابلیت دارااست که در کل نقش‌هایی که یک هنرپیشه آن‌ها را ایفا می‌نماید , ویژگی‌های آن نقش در وجود خویش انسان نیز باشد . احتمالا یک مقداری‌اشمرتبط با شخصیت خویش هنرپیشه نیز باشد البته زمانینقشی را بازی می کنی بیشتر آن خصوصیت نمایان‌ میشود .اینجانب نقش‌های متفاوتی بازی کردم و در نقش زنان عصبینیز ظواهر شدم .

پس نقش منفی نیز در‌حالتی که توصیه بشود بازی می‌کنید؟

آری . در‌صورتی‌که جذابیت‌های ممکن را که تا حدودی به ذهن اینجانب نیز نزدیک باشد و جای فعالیت بیشتری داشته باشد آن را بازی می کنم .
برای نزدیک شدن به شخصیت سارا که دختری قدیمی و سنتی است از چه منابعی یاری گرفتید؟

مشاوره با خانواده , دوستان خوب و کارگردان کمک متعددیبه اینجانب کرد . در واقع از آن ها حالاتی که یک دختر در آنزمان از خویش نشان می‌داد و در کل رفتارهایی که انجام می‌داد را می‌پرسیدم . پرس و جو می کردم و می‌گشتم تا بدانم در آن زمان چه چیزی به‌این شخصیت از همگی بیشترنزدیکتر بوده . به رفتارهای این جور دخترها در فیلم‌های سابقاعتنا میکردم و فیلم‌های خانوادگی دیرین بیشتر می‌دیدم .یعنی اینقدر با آن‌ها رابطه برقرار کردم که به عنوان مثال راجع به خیلی از ریزه کاری‌هایی که در صحنه واقعه می‌افتاد و در صورتی به هیچ وجه شباهتی به آن دوران نداشت اینجانباظهار حیث می کردم و می‌گفتم که برای مثال در دیربازچنین مسائلی نبوده . اینقدر راجع به آن زمان اطلاع پیدا کردم که دوست داشتم دقیقا در سریال بیان‌کنم که چه شکلی بود .

شخصیت سارا از ابتدا در فیلمنامه بدین صورت درج شده بود که راهی برای جهت دهی شخصیت حیاتی ماجرا باشد؟ در زمان فعالیت نیز این نقش برخلاف فیلمنامه کلیدی تغییراتینیز پیدا کرد؟

ما خیلی به فیلمنامه بامسئولیت بودیم . اما یک جاهاییخویش کارگردان فیلمنامه را تغییر تحول می‌دادند و فکرمی کنم بیشتر این تغییرات در دستکاری صورت می‌گرفت . هم اکنون قابلیت و امکان داشت یک چیزهایی در توا‌ن ریزه کاری‌های دیالوگی و میزانسن باشد که در صحنه رخداد می‌افتاد. البته تغییرات خیلی دوچندان فقدان و همان طور که گفتمهمگی به فیلمنامه متکی بودیم . خویش اینجانب نیز بدان شکل که چیزی را بداهه کنم یا این که کم کنم , نداشتم زیراخط شخصیت همان طور که در فیلمنامه وجود داشت دنبالمی شد . بالاخره در شرایطی که هنرپیشه دیگری این نقش را بازی میکرد تغییر‌و تحول پیدا میکرد . طبیعتا بعضی از نقاط شخصیت سارا را اینجانب با اعتنا به ذهن و توانایی‌های خودم ساختم و به آن معنی در آوردم .

تصاویر زیبای لیلا زارع

                                                    تصاویر زیبای لیلا زارع

فیلمنامه نیز کامل به دست شما می‌رسید؟

فیلمنامه گذشته از استارت عمل به دست ما رسید و کاراییکردیم دورخوانی جامعی را نیز انجام دهیم . تا انتهای قصه رانیز می‌دانستیم و سپس فعالیت را آغاز کردیم .

برای تعیین یک نقش به چه چیزهایی تلاش می کنید کهبیشتر دقت کنید؟

کارگردان , فیلمنامه , نقشی که هر کدام‌شان عالی باشند .

قصد دارید که مدام در فیلم‌ها و سریال‌های خاص‌تری بازینمائید و به نوعی به سراغ شغل های گیشه و مخاطب‌پسندنیز می‌روید؟

امیدوارم که اینطوری باشد . البته در صورتی شخصیت جالبی باشد که کارگردان آن فعالیت کارگردان نیکی باشد و فیلمنامهنیز نظرم را جلب نماید , قابلیت دارااست که کاری فانتزی رانیز بازی کنم . دارای اهمیت این است که فعالیت در به عبارتی ژانری نیز که جای‌دارد با قرینه و چارچوب صحتپیش برود .
تجربه بازی در سریال تا شرایط کنونی برایتان رضایت بخش بوده؟

اینجانب متاسفانه برنده نشدم تمامی قسمت‌های «ارمغان تاریکی» را ببینم . به خاطر این‌که شرایط کنونی مشغول بازی هستم و بیشتر رمز صحنه‌ام . خیلی از قسمت‌ها را غالبنمی شوم که ببینم اما همگی قسمت‌ها را ضبط میکنم کهراز مجال بنشینم و نگاه کنم . افزون بر آن می‌پندارم که بازی در هر کاری در هرصورت تجربه است و این نکته غیرقابل انکار است .

بازی در سینما و تلویزیون را چقدر با یکدیگر گوناگون می‌بینید؟

سینما و تلویزیون مدیوم‌شان تماما با نیز فرق می‌نماید و خیلی با یکدیگر تفاوت دارا هستند . یعنی نمی خواهم بیان کنم که سینما خوب تر از تلویزیون است یا این که تلویزیونخوب تر از سینما . هرمورد جنس بازی خودشان را اقتضامی‌نمایند و صد درصد با نیز متفاوتند .

فعلا مشغول بازی در چه کارهایی هستید؟

حال حاضر در سریال «سرزمین کهن» آقای کمال تبریزی وکاردیگری دارم بازی می کنم .

آرشیو عکس های جدید لیلا زارع

مدل جدید لباس لیلا زارع

                                             مدل جدید لباس لیلا زارع

دانلود والپیپر لیلا زارع

                                                  دانلود والپیپر لیلا زارع

عکس جدید لیل زارع

                                             عکس جدید لیلا زارع

بیوگرافی لیلا زارع

                                                  بیوگرافی لیلا زارع

جدیدترین تصاویر لیلا زارع

                                        جدیدترین تصاویر لیلا زارع

زیباترین عکس لیلا زارع

                                             زیباترین عکس لیلا زارع

لیلا زارع

                                                                 لیلا زارع

دانلود عکس جدید بازیگران

                                                      دانلود عکس جدید بازیگران

عکس دیده نشده لیلا زارع

                                                        عکس دیده نشده لیلا زارع

زندگی نامه خانم لیلا زارع

                                                 زندگی نامه خانم لیلا زارع

عکس لیلا زارع و همسرش

                                             عکس لیلا زارع و همسرش