عکس های جدید کوروش تهامی همراه با بیوگرافی

در این مطلب از وبسایت دانلود عکس جدید از آلبوم عکس مطلبی در زمینه یعکس های جدید کوروش تهامی همراه با بیوگرافی مطرح شده است , همینطور برای مشاهده مقاله ها بیشتر در بیوگرافی بازیگران از وب سایت دانلود عکس بازیگران مقاله ها بیشتری را مشاهده فرمائید .

عکس های جدید کوروش تهامی همراه با بیوگرافی

کوروش تهامی هنرپیشه سینما و تلویزیون مت ولد چهار اردیبهشتماه ۱۳۵۰ در تهران میباشد و ۴۶ سال سن دار است .

تحصیلات

تهامی دارنده لیسانس تاتر از دانش کده آزاد میباشد .
کوروش تهامی کاربازیگری و هنری خویش را از سال ۷۵ با حضور در فیلم سینمایی سینما سینماست ساخته سید ضیاء الدین دری آغاز نمود .
او در سال ۸۵ با بازی در سال زیر تیغ معروف و مشهور  شناخته شد .همینطور در سال ۸۹ هم در سریال ملکوت با بازی در یک نقش متعدد در یادها ماند . آخرین حضور وی در تلویزیون هم بازی در سریالگمشدگان به کارگردانی رضا کریمی ,در فصل تابستان ۹۶ روی آنتن میرود .

ازدواج ها و همسران

کوروش تهامی تا کنون ۲ بار ازدواج نموده است , یکبار با شبنم طلوعی که این ازدواج باعث به جداییشان شد و همسر قدیمی وی درحال حاضر در کانال انگلیسی من و تو حضوردارااست . البته ازدواج دوم وی با پونه یزدانی بوده است که اکنون با یکدیگر زندگی میکنند .

عکس های جدید کوروش تهامی همراه با بیوگرافی

ماجرای ازدواج و شناختون از کجا شروع شد

کورش : روش شناخت ما خیلی هنری بود ( می خندد ) .همسرم برای خرید یک سی‌دی موسیقی وارد مغازه ای شد که اینجانب نیز حضور داشتم  من هم میخواستم از آن مغازه خرید کنم و اتفاقآ  اینجانب نیز آن موسیقی را خیلی دوست داشتم . زمانی دیدم ایشان مشقتبار درگیر توضیح دادن میباشند و فروشنده نیز متوجه نمی شود , وارد معرکه شدم و با توضیح اتم اما مقداری نیز اختصاصی بود , مغازه دار را متوجه کردم موسیقی خوان که میباشد و خواننده آن آلبوم که کیست
خانم یزدانی : خیلی دیدنی بود . کورش عینک بزرگی زده بود و اینجانب نشناختم ش . آومد  جلو و فرمودند  بگذارید کمک تان کنم . تاءمل کنم دلش سوخته بود ( می خندد ) . زیرا اینجانب هرچه توضیح میدادم فروشنده به هیچ وجه متوجه نمیشد . به هرحال کورش آمد و بخشی از آن آواز را خواند و اینجانب با کمال تعجب گوش میکردم . بالاخره جناب فروشنده متوجه شد  از کدام آلبوم و کدام خواننده داریم حرف میزنیم . آن روز را فراموش نمیکنم , اتفاق خیلی جالب بود در زندگی من
کورش تهامی : اولین آشناییمون از آنجا شروع شد. و سپس خواستگار و رفت و آمد ما از اون روز آغاز  شددر همه  امور قبل از  ازدواج  شرکت کردیم و مشاوره زیادی با هم دادیم.

عکس های جدید کوروش تهامی همراه با بیوگرافی

عکس های جدید کوروش تهامی همراه با بیوگرافی

درهمه کارها مشارکت و مشورت داریم

کورش : خدارا هزار مرتبه شکر رابطه بسیار خیلی خوبی باهم داریم  و از بودن در کنار نیز لذت میبریم . زحمت اکثریآ از هماهنگیهای زندگیمان نظیر سفرها , دیدارهای خانوادگی , رفت‌وآمد و . . .برعهده همسر عزیزم است و اوست که در زندگی مشترکمان مراقب خیلی از مساله است .
پونه : به عبارتی اول ازدواج سازه را بر شرکت کردن و مشاوره گذاشتیم و اینجانب نیز مدام سعی میکنم در تمام امور با هم همفکری داشته باشیم و معمولا کمتر حادثه میفتدکاری را فارغ از مشاوره با هم انجام دهیم .

به خواستههای یکدیگر احترام میگذاریم

کورش : خیلی فکر کردم راز رابطه خوبمان به‌خاطر احترام گذاشتن به خواستههای یکدیگر است . نگاه کنید زندگی مشترک یک رخداد دوطرفه است . از این  لحاظ اینجانب در زندگی زناشویی هیچ زماننباید تنها به توقعات , خواستههای یا این که چه بسا آرزوهای خویش فکر  کنیم و مدام بایستی بدانیم ۵۰ درصد این مورد همسران ما انجام میدهند
وقتی فردی تصمیم گرفته در تمام حالت همراه شما باشد ولی اثبات کرده که چنین است , در‌این زمانه قیمت این رادارااست که برایش جان بدهی ; بدین ترتیب احترام گذاشتن به خواسته‌ها و علایق و مشاوره کردن‌هاست که سبب ساز استحکام رابطه ها و در نتیجه عشق و محبت میگردد .
پونه : اینجانب نیز در این باره با همسرم موافقم . هنگامی در زندگی زناشویی طرف مقابل برای شما اهمیت قائل شود و این اهمیت و دقت برای هر دو طرف اثبات شود , حس خواهید کرد به یک تکیهگاه درستی اتکا کرده‌اید و این چنین , ارتباط ها هم بسیار خوب میشود  و استحکام  استمرار پیدا میکند .

عکس های جدید کوروش تهامی همراه با بیوگرافی

تمام برنامه‌ریزی سفرها با همسرم است

پونه : تفریحات مشترک ما دوچندان است ; سفرها , سینما ,خرید , پیاده روی و اما رستوران و . . .
کورش : ما حقیقتاً به مسافرت خیلی دوست میداریم و به آن عشق داریم و برای سفرهایمان نیز دوچندان برنامه‌ریزی میکنیم که  نسبتاً کلیه این برنامهریزیها به وسیله همسر عزیزم انجام میگردد .ما طی سال و به فراخور فرصت‌ها و زمانهای فراغت , برای سفر برنامه میچینیم . به حیث ما سفر سبب می گرددآدمها خوب تر خودشان را بشناسند و  دیدن مکانهای جذاب وخوشگل و همچنین برقرار کردن رابطه با آدمهای جدید روحیه هر فرد را عوض مینماید و سبب ساز نشاط میگردد .
پونه : سفر سبب میشود  احساس شور و علاقه میشود ; ضمن این که شما میتوانید با یک سفر خاطره انگیز خستگی ها ی روحی که به واسطه کار یا این که روزمرگی سراغتان آمده از خودش  بدور نمائید . من فکر می کنم با مقداری برنامه‌ریزی اصولی همه می توانند به مسافرت بروند و با دیدن جاهای جدید  و نو  روحشان را نو نمایند . غیر از این سفرهای گروهی نیز قادر است خیلی دیدنی و به یادماندنی باشد . من از طرف داران سفرهای دسته جمعی هستم .
کورش : در کنار مسافرت که ممکن است تفریح کلیدی ما باشد, اهل سینما رفتن هستیم و در منزل هم فیلم فراوان میبینیم . خرید بخشی از برنامههای دارای اهمیت ماست زیرا هر دو به صورت عجیبی دلداده خرید کردن هستیم ( میخندد ) .اینجانب چه بسا خرید از سوپر مارکت را نیز دوست دارم .پیاده روی و رستوران نیز بخشی از تفریحات ماست . اینجانب مطالعه را نیز خیلی دوست دارم و بهشدت روزنامه خوان هستم .

عکس های جدید کوروش تهامی همراه با بیوگرافی

در رشته  گریم اموزش کامل  دیده‌ام

پونه : اینجانب در رشتهگریم اموزش  دیده‌ام و این حرفه را که اتفاقا مربوط به عالم سینما و هنر است خیلی دوست دارم .هنوز این امکان  را نداشته ام که درین حرفه عمل کنم البته میدانم کاری جالب و اما دشوار است .

تمامی نقشهای کورش را دوست دارم

پونه : تعیین یک  از شغلهای همسرم حقیقتاً طاقت فرسا است . تمامی شغل های ایشان را دوست دارم ; زیرا میدانم و می بینم برای اجرای تک تک نقشهای‌شان چقدر وقت و انرژی میگذارند . کلیه کارهایشان دوست‌داشتنیمیباشند ; زیرا هیچکدام سرسری اجرا نشده و پشت تمام‌شاناندیشه و انرژی بوده . به هیچ وجه مگر کورش تهامی تابهحال حاضر فعالیت بد نیز داشته؟!

عکس های جدید کوروش تهامی همراه با بیوگرافی

زندگی  با یک هنرپیشه راحت نمیباشد

پونه : زندگی  با یک هنرپیشه بهرحال راحت نیست . کورش یک خط مش به طور کامل اختصاصی درین رشته  دار است و  محترمانه با خودش , همکارانش و حرفهایش برخورد مینماید . برای کورش خیلی مهم است که نگاه مردمان نسبتبه‌این رشته  پاک باشد و به همین منظور آگاهانه خیلی مساله را رعایت می نماید . همسرم اعتقاد دارد از این حرفه نباید سوءاستفاده شود , هر کسی نباید وارد آن شود و کسی نیز نباید خدای ناکرده آلودگی وارد این حرفه  نماید .
احتمالا باور تان نشود گهگاه ساعتها از دست برخی آدمها حرص میخورد و با خودش کلنجار می رود که چطور میگردد غیرمستقیم آنها را متوجه اشتباه شان کرد تا به آنها بر نخورد. کورش هم هم این دغدغهها و نگرانیهایش را با من در میان میگذارد و می دانم و درک هم می کنم که چقدر حواسش به همکاران و مساله مربوط به کارش است و از اتفاقات این چنینی متاثر می گردد .
قبلی از اینها کار  بازیگری مثل بخش اعظمی از شغلها نیست که زمان مشخصی داشته باشد و ساعت کاری در آن از پیشین به صورت ظریف اعلام شود . یعنی خیلی تایم هاساعت‌ها کار همسرم بیشتر از آن چیزی می شود که ما تصور میکردیم ; به این ترتیب تمام عهد پیمان و قرارهایمان به هم می یخورد و چه بسا احتمالا بعضا از دوستان خوب یا این که بستگان اندوهگین شوند که چرا ما به عنوان مثال هنگامی دعوتمان کرده‌اند نتوانسته ایم به خانه شان برویم . ولی اینجانب معمولا تلاش می کنم با برنامه‌ریزی و حرف زدن با این دوستان عزیز مسئله را درست کنم , خب بالاخره این شغل همسر اینجانب است و می دانم حرفهایش برایش چقدر عزیز  است .
کورش : از همسرم بهخاطر فهم این مسئله سپاس می کنم .

عکس های جدید کوروش تهامی همراه با بیوگرافی

همسرم حواسش به تغذیه مان است

کورش : ورزش در زندگیمان منزلت مهمی دار است . به هرحال تن یک بازیگران یکی از ابزارهای کار اوست و نباید از فرم بیرون شود . خوشبختانه همسرم دوچندان پیگیر تغذیه سلامت و نوشیدن آب به شیوه درست در طول روز و این قبیل مساله است که برای هر شخص ازجمله یک هنرپیشه خیلی کلیدی است .
پونه : تغذیه سلامت نقش مهمی در سالم روح و جسمدارااست . خوب روزی ۸ استکان آب که میبایست میل شود . در زمینه ی تغذیه من ما معمولا صبحانهرا بدون نقص صرف میکنیم . برنجی که در منزل ما صرف میگردد برنج قهوهای است و با غذاهایی کم روغن و کم نمک سرو میشود .روغن  من معمولا  روغن زیتون است یا این که روغن کنجد . سبزی و میوه من  مدام در برنامه غذاییمان است ; علی الخصوص عصرها یا  شبها که حتما تو برنامه‌ غداییمون  هست میوه  تازهصرف کنیم .

مشارکت در خانه داری

کورش : خداراشکر در کلیه کارهایمان حضور سبز داریم .بهرحال قرار نیست همه امور به یک نفر انباشته شود . در باب شغل های خانه نیز مدام با هم تقسیم کار میکنیم .بنظرم در زندگی مشترک کلیه چیز می بایست به اشتراک گذارده شود ; چه بسا شغلهای منزل ( می خندد ) .

عکس های جدید کوروش تهامی همراه با بیوگرافی

 

 

عکس های جدید کوروش تهامی همراه با بیوگرافی

خرید کادو وظیفه یک مرد است

کورش : اینجانب فکرمی‌کنم وظیفه یک مرد است که در مناسبتهای گوناگون برای همسرش کادو بخرد و اهمیت اورادر زندگی فراموش نکرده و این چنین یادآوری نماید .
پونه یزدانی : اینجانب نیز همین حیث را دارم و معتقدم میبایست به همسر مان در مناسبتهای متفاوت مانند میلاد ,عید , سالروز ترویج و . . . کادو بدهیم و اما کادو بگیریم (میخندد ) . این مدل امور احتمال دارد در دیدگاه اولیه خیلی حیاتی به نظر نرسند ولی در بطن خود سبب میگردند زوج‌هابیشتر به همعلاقهمند شوند و ارتباط و در نتیجه زندگیشان زیباتر شود .

به داشتن فرزند فکری کردید

پونه : میدانیم ورود فرزند به زندگی زوجها مسئولیت سنگینی با خویش به همراه میاورد البته به داشتن فرزند فکر زیاد کردیم  .
کورش تهامی : تماما با همسرم موافقم . بچهدار شدن در کنار شیرینیهای , مسئولیتی سنگین وزن است و بایستی قبلی از داشتن فرزند خوب در موردش اندیشه کرد و آگاهانه تصمیم گرفت .

عکس های جدید کوروش تهامی همراه با بیوگرافی

صحبت انتها
کوروش : دوست دارم تحت عنوان کلام آخرین یکسری جمله عرض کنم ما جزء ثروتمند ترین آدمهای دنیا هستیم زیرا پروردگار را در زندگیمان داریم . خدایا قدردانی به‌خاطر این همهحضورت در زندگیمان