مجموعه عکس های گلهای تابستانی را بشناسیم

 

در تابستان , گشت‌وگذار بین باغ‌ها و دشت‌ها بیش تر میشود و عمده اشخاص به سراغ گلشن و باغچه‌هایشان می روند و گل‌های تازه‌ای را میهمان باغچه‌های تابستانی‌شان می کنند . در‌این مقاله همراه ما باشید تا شما‌را با ۹ عدد از گلهای تابستانی آشنا کنیم .

مجموعه عکس های گلهای تابستانی را بشناسیم

گل آستر ( ستاره‌ای )

این واژه و کلمه از واژه یونانی astron گرفته‌شده و به معنای ستاره است . این گل تابستانی در رنگ‌های مختلفی موجود هست , ولی رنگ بنفش آن هوا داران بیشتری داراست . شما میتوانید از این گل در فصل‌های مختلفی مراقبت نمائید , البته خوبتر است در تابستان به سراغش بروید . در کل می‌توان خاطرنشان کرد که‌این گل , نشانه عزت‌نفس , خلوص و ایمان است .

مجموعه عکس های گلهای تابستانی را بشناسیم

گل صد تومانی

یک کدام از گیاهان گلدار تابستانی , گل صد تومانی است که معمولاً برای مراسم عروسی و پای کوبی از آن به کار گیری می شود . این گل علامت گنج , وصلت و رفاه است . این گل در رنگ‌های متنوعی موجود هست , پس‌ از این گل تابستانی باغچه ای غافل نشوید . بد نمی‌باشد بدانید که می‌توانید از این گل برای نوع گل عروس هم استفاده نمایید .

مجموعه عکس های گلهای تابستانی را بشناسیم

گل نیلوفر پیچ

از سایر گیاهان تابستانی و گیاهان گلدار تابستانی پرطرفدار , گل نیلوفر پیچ است . این گل , ارتفاع قدمت طولانی داشته و بعداز طلوع خورشید گل میدهد و شب گل‌هایش بسته می شوند . احتمال دارد به همین علت است که‌این گلهای تابستانی را به علاقه کوتاه تفسیر مینمایند و هشداری است برای غایت استفاده در علاقه و لحظات کوتاه زندگی . سفارش ما این است که‌این گونه گلهای تابستانی را از دست ندهید .

مجموعه عکس های گلهای تابستانی را بشناسیم

همیشه‌بهار

گل همیشه‌بهار هم از گیاهان گلدار و گلهای تابستانی دارای شهرت و درعین‌حال زیبایی است که علاقه مندان متعددی داراست . همت نمایید باغچه خویش را از داشتن چنین گل زیبایی بی‌نصیب نگذارید . این گل دربین اکثری از فرهنگ‌ها , پیوندی در بین مرگ و عشق و علاقه به‌حساب میاید .

مجموعه عکس های گلهای تابستانی را بشناسیم

مارگریت

این جور از گلهای تابستانی در نوروروشنایی بی واسطه خورشید رویش می کنند ; به این ترتیب به آب متعددی ندارد . این گلها نشانه بی‌گناهی و خلوص میباشند .

مجموعه عکس های گلهای تابستانی را بشناسیم

گل آفتابگردان

یکی دیگر از گیاهان فصلی و گلهای تابستانی , گل آفتابگردان است . این گل آرم شعف و سرزندگی بوده و به بی‌رحمانه بودن هم آوازه داراست . ازآنجایی‌که این گل , دائماً در سمت خورشید می چرخد و به آن دارای تعهد است , به وفاداری هم آوازه پیداکرده است . جذاب است بدانید که گل آفتاب گردان بخشی از ۱۸ گیاه مقاوم در قبال گرما است .

مجموعه عکس های گلهای تابستانی را بشناسیم

اسطوخودوس

قرن‌هاست که تمامی اشخاص اسطوخودوس را با خاصیت شفابخشی خویش می شناسند . اسطوخودوس یک کدام از گیاهان گلدار و گیاهان تابستانی است که فی مابین رومی‌ها به‌عنوان حشره‌کش , فی مابین یونانی‌ها رایحه و دربین راهبان قرون‌وسطی به‌عنوان دارویی شفابخش کاربرد داشته است . موضوع مهمی که درباره با این گیاه تابستانی قابل‌ذکر است آن است که به حیث رنگ ارغوانی و زیبایی که دارااست به‌عنوان رنگی سلطنتی در دکورا سیون خانه هم به کار میرود . این گونه از گلهای تابستانی و گیاهان تابستانی باغچه ای به وفاداری و یا این که اقبال , آوازه دارا هستند . آیا می دانستید اسطوخودوس از گیاهان اکسیژن ساز در دکورا سیون خانه است؟

مجموعه عکس های گلهای تابستانی را بشناسیم

ادریسی

یکی از دیگر از گلهای فصل تابستان و گیاهان گلدار , ادریسی است . برای این گل , معانی متفاوتی موجود است که مشهورترین آنان معذرت خواهی صادقانه و نمادی از افتخار است . این گل , شکوفه‌های شگفت‌انگیزی دارااست , این در حالی است که دارنده دانه‌های مقداری است . در‌حالتی که در خانه خویش حیوان خانگی دارید خوب تر است به داشتن این گل تامل نیز نکنید! چراکه این گل از گیاهان زیان آور و خطرناک برای حیوان ها خانگی است .

مجموعه عکس های گلهای تابستانی را بشناسیم

گل کوکب

گل کوکب , از سایر گیاهان گلدار و گلهای تابستانی است . این گل , اکثر زمان ها نشانه تعهد و کشف است . این گل هم به حیث زیبایی مثال‌زدنی خویش , هواداران اکثری دارااست , پس سفارش می کنیم از این گل به‌عنوان گلهای تابستانی باغچه ای خویش استفاده نمایید

منبع:چیدانه