عکسهای جدید نرگس محمدی +زندگی نامه و مصاحبه

 

زندگی نامه و بیوگرافی نرگس محمدی

 

نرگس محمدی هنرپیشه سینما و تلویزیون ایران متولد ۹ فروددین ماه ۱۳۶۴ است و ۳۳ سال سن داراست .
تحصیلات وی : او دارنده لیسانس پرستاری می‌باشد .

 

عکسهای جدید نرگس محمدی +زندگی نامه و مصاحبه

نرگس محمدی با ایفای نقش  در سریال (ستایش) به آوازه رسید و به خیر و خوبی شناخته شد .او یک خواهر به نام سارا و یک اخوی به اسم محسن دارااست .

(ازدواج خانم نرگس محمدی )

نرگس محمدی در اردیبهشت ماه سال ۹۶ در سن ۳۳ سالگی با علی اوجی هنرپیشه و تنظیم کننده تزویج نموده است و متاهل می‌باشد .او قبلا در برنامه دورهمی گفته بود به جهت این‌که تا به امروز خواستگار نداشته است مجرد ما‌نده است .

عکسهای جدید نرگس محمدی +زندگی نامه و مصاحبه

آقای علی اوجی و نرگس محمدی

علی اوجی بازیگر و تهیه و تنظیم کننده سینما و موسیقی است که متولد ۱۷ اسفند ماه ۱۳۵۶ در تهران هست و تا به امروز در سریالهای مانند پژمان و در حاشیه حضور داشته است . اما او بخش اعظم درخصوص تنظیم کننده گی و برگزار کننده گی برنامه های فرهنگی و هنری فعالیت می کند و عزیزان سینمایی و موسیقیایی متعددی هم دارااست .

عکسهای جدید نرگس محمدی +زندگی نامه و مصاحبه

 

گفتمان با خانم  نرگس محمدی

مقابل دوربین خودت را بازی می کنی؟

بازی می‌کنم ولی خیر خودم را . در ۱۰ سال اخیر به ویژه در تلویزیون نقش خیلی تعجب آور و غریبی برای خانم ها رخداد نمی افتد , هنگامی حرف در خصوص نقش زن ها می‌شود اینجانب مدام میگویم کار خاصی قرار وجود ندارد انجام بدهیم تمامی ما نقش یک زن عادی و معمولی را در وضعیت گوناگون بازی میکنیم . از جمله درباره‌ی لایه های نقش تان بگویید خیلی خنده دار است .

 

معاش بی آلایش و فردی خودت را هم نظیر نقش های شرایط کنونی دم دستی می بینی؟

در کل اینجانب از روتین بودن زود خسته می‌شوم . تامل می‌کنم خداوند من را خیلی دوست داشته است که من وارد این فن شده ام . درصورتی که قرار بود کارمند باشم یا در فن ای که خواندم می ماندم و پرستار می شدم و بایستی هر روز راز یک ساعتی رمز کار می رفتم تا یک ساعت معین , زندگی برایم خیلی مشقت بار می‌شد . حال حاضر کلاس های متعدد میروم , گیتار تمرین میکنم و دایم در درحال حاضر انجام کارهایی هستم تا از روزمرگی نجات پیدا کنم .

 

عکسهای جدید نرگس محمدی +زندگی نامه و مصاحبه

خانم نرگس محمدی چند مدت هست مقابل دروبین کار می کنید؟

از سال ۸۵ , درین لابه‌لا به علت سفارش نشدن نقش مورد‌علاقه ام گاهی هشت ماه بدون شغل بوده ام و این واقعه برای اشخاصی که یکدفعه چشم می‌شوند خیلی می افتد و مدتی بی کار میمانند . خیلی از بازیگر های عادی که خیلی نیز دیده نشده اند , مدام در حالا کار کردن میباشند البته بعضا از بازیگران مانند خود اینجانب که به اصطلاح یک شبه پر اسم و رسم گردیده اند با این نقص‌ روبه رو میگردند . اینجانب قبل از دارای شهرت شدنم خیلی سهل خیس کار می‌کردم و آسان خیس گزینش می‌کردم البته اکنون نیز برای خویش من طاقت فرسا خیس شده و نیز دور و بری ها از اینجانب انتظار دارا‌هستند .

 

 

عکسهای جدید نرگس محمدی +زندگی نامه و مصاحبه

در زندگی فردی از خودت خیلی انتظار داری؟

بله , نسبتاً . معمولا از آنچه هستم و دارم غایت لذت را می‌برم البته دوست

در ارتباط ها با بشر ها هم همین طور هستی؟

در رابطه ها با بشر ها اینطور نیستم . در کل اینجانب انسان متعلق ای هستم مثلا احتمالا یک اتاق را ۱۰ سال تغییری ندهم برای این‌که دوست دارم هر چیزی را که دارم همان طور برایم بماند . در خصوص انسان ها نیز همین طور است . اینجانب از نخستین ابتدایی هنوز دوستانم را دارم . زمانی با کسی دوست می‌شوم تاءمل می‌کنم تمام مساله وی به اینجانب بستگی دارد و برعکس ; یعنی یا این که تمام و کمال با کسی دوست هستم یا این که کلا نیستم . برای این که بشر سیاستمداری نیستم که مراقب باشم فلان سخن را پیش فلانی نگویم یا در صورتیکه برایم سودی دارااست آن شخص را مراقبت کنم . به همین خیال و خاطر ترجیح می دهم دوستانم بدون نقص برای اینجانب و من برای آن ها باشم .

فکر می‌کنی غیر از بازیگری چه شغلی می توانستی داشته باشی؟

گفتگو ها  را همیشه دوست داشتم و هر کاری که به‌این حوزه مربوط باشد را دوست دارم . غیر از این ها هیچ کاری را نمی توانم انجام بدهم .

وسیع ترین ایرادت چیست؟

خیلی زود به بشر ها اعتماد می‌کنم و اندیشه میکنم هر هر کس به اینجانب نزدیک است دوست اینجانب است و بابت این قضیه خیلی ضربه خورده ام البته نمی توانم در این باره خودم را در اختیار گرفتن کنم . یکی از دیگر از خلق و خوی های بد اینجانب این است که زمانی خیلی خسته و گرسنه هستم هر اتفاقی بیفتد سر و صدا راه می اندازم . از برزیل که آمدم پس از ۱۵ روز غذای باب میل نخوردن , مادرم برایم ماکارانی صحیح کرده بود و اینجانب از ماکارانی متنفرم و در برزیل کنار تمامی غذاها ماکارانی نیز بود , به همین خیال بعداز دیدن خوراک زاری کردم!

در شرایطی که بگویند قرار است بمیری و تنها یک دقیقه مجال داری و صرفا میتوانی به یک نفر زنگ بزنی آن یک نفر کیست؟

عکسهای جدید نرگس محمدی +زندگی نامه و مصاحبه

مسلما به مادرم زنگ می‌زنم .. از همگی بیش تر برای اینجانب ارجحیت دارا‌هستند .

از این‌که روزی نباشی اندوهگین می شوی؟

خداوند نکند کسی عزیز از دست بدهد البته هنگامی عزیزت را از دست می‌دهی دیگر کنار وارد شدن با مساله مقداری برایت راحت تر می‌شود . از هنگامی پدرم از جهان رفت مرگ را پذیرفته ام و میدانم همگی خوا هیم رفت . آن گاه مادربزرگم که خیلی برایم عزیز بود را از دست دادم دیگر با مرگ کنار آمده ام و میدانم دنیای دیگری هست و ما هیچوقت تمام نمی شویم .

وقت داری کتاب بخوانی؟

آری . صرفا چیزی که خیلی حالم را عالی می کند فیلم دیدن و کتاب تلاوت است . این روز ها به جهت مشغله فراوان کمتر وقت می‌کنم فیلم ببینم البته کتاب مدام همراهم است چه بسا راز صحنه با خودم می‌برم و در طول های خالی می‌خوانم و مدام در اتومبیل کتاب دارم . کتاب داستان ها را خیلی دوست دارم .

اولی باری که عکست را روی جلد مجلات دیدی , چه حسی داشتی؟

زمانی کلاس بازیگری می رفتم آرزویم این بود که تنها یک سکانس بازی کنم . هنگامی برای نخستین دفعه در روزنامه فیلم صرفا حال خیلی خوبی داشتم ولی بعد ازمجموعه ستایش آنقدرهمه چیز یک دفعه اتفاق افتاد که من متوجه نشدم چطور در یک روز ده مجله عکس های مرا کار کرده اند.

عکسهای جدید نرگس محمدی +زندگی نامه و مصاحبه

سریال های معروف نرگس محمدی

 • هوای خنک (فیلم تلویزیونی، ۱۳۹۴)
 • زعفرانی (۱۳۹۴)
 • معمای شاه (۱۳۹۳)
 • ما فرشته نیستیم (۱۳۹۳)
 • ستایش (سری دوم) (۱۳۹۲–۱۳۹۱)
 • میلیاردر (۱۳۹۱)
 • شاید برای شما هم اتفاق بیفتد (۱۳۹۰)
 • ششمین نفر (۱۳۹۰)
 • ستایش (فصل اول و دوم)-(۱۳۸۹–۱۳۹۲)

عکسهای جدید نرگس محمدی +زندگی نامه و مصاحبه

 

 سینمایی معروف نرگس محمدی

 • نیمکت (۱۳۹۵)
 • عملیات مهد کودک (۱۳۹۱)
 • ساعت شلوغی (۱۳۹۰)
 • آناهیتا (۱۳۸۷)
 • سوپر استار (۱۳۸۷)
 • اخراجی‌ها ۲ (۱۳۸۷)
 • ریسمان باز (۱۳۸۶)
 • تنهایی باد (۱۳۸۳)

 

برای دانلود عکس بازیگران اینجا کلیک کنید