عکسهای زیبا بروفه و همسرش +زندگینامه و گفتگو

در این مطلب از وبسایت دانلود عکس جدید از آلبوم عکس مطلبی در زمینه ی عکسهای زیبا بروفه و همسرش +زندگینامه و گفتگو مطرح شده است , همینطور برای مشاهده مقاله ها بیشتر در بیوگرافی از وب سایت دانلود عکس بازیگران مقاله ها بیشتری را مشاهده فرمائید .

عکسهای دیدنی زیبا بروفه

خانم زیبا بروفه هنرپیشه سینما و تلویزیون متولد بیست و نه شهریور ۵۴ در تهرانمیباشد و ۴۲ سال سن دارااست .تخصیلات :او دارنده مدرک کارشناسی حقوق قضایی است .

خانم بروفه کار هنری و بازیگری خویش را از سال ۷۵ با بازی در فیلم شب روباه ساخته همایون اسعدیان شروع  نمود . ولی حضوروی در گروه مجید دلبندم در سال ۷۷ سبب شد او به نیکیشناخته شود و یادها بماند .

ازدواج و همسرش

زیبا بروفه متاهل است و چندسالی است ازدواج نموده است .همسر وی پیام صابری از طراح ان گریم و چهره  پرداز سینما است

تصاویر های دیدنی از بازیگران

اینجانب بازیگرم نه کارمند!

اینجانب از اولِ ورودم به سینما انسان منصفی بودم . خیلی دلی فعالیت کردم و هیچگاه انتظار دستمزدهای آنچنانی نداشتم . طی این یکی دو سال اخیر چندان سفارش دلچسبی نداشتم . احتمالا نیز خیلی پرتوقع کار کردم و همیشه معطلپیشنهادی خوبتر ماندم . دوست ندارم به صرف دیده شدن و نقش بازی کردن کاری را پذیرش کنم ; این برایم خوشایندنمیباشد . برایم دارای اهمیت است در‌حالتی که فعالیت می کنم خودم نقش را دوست داشته باشم زیرا درصورتی که نقشی را دوست نداشته باشم نمی‌توانم مثل کارمند فعالیت کنم و نقش را بازی و پولم را دریافت کنم و تمام .

خیلی زود به آوازه رسیدم

اینجانب در سنین خیلی جوانی و درست هنگامی که صرفایک ماه بود فعالیت بازیگری را آغاز کرده بودم , به آوازه رسیدم. سریال مجید دلبندمآنقدر دربین مردمان دوست داستنیشد که همگی منرا به رخ و نام در کوی وبرزن میشناختند .همین مورد سبب ساز شد پاره ای توقعم بالا برود و پیشنهادهای متفاوت را رد میکردم . پیشنهاد‌ها به حدیمضاعف بودند که مجال نمی‌کردم همه‌شان را بخوانم .جذاب این که گهگاه هنگامی فیلم یا این که سریالی می‌دیدم, احساس می کردم چقدر قصه آن آشناست و تازه یادم می‌افتاد که فیلمنامه را تا قبل از این خوانده‌ام و نقشی در آن فیلم یا این که سریال به اینجانب نیز سفارش شده بوده . با این اوصاف برایم خوشایند وجود ندارد بعد از چندین سالدوری از سینما با نقشی که دوست ندارم به دنیای بازیگری بازگردم .

عکس نشسته زیبا بروفه

حقوق و دستمزد پایین‌تر از حد معمول توهین به هنرپیشهاست

در مقوله دستمزد های سینما یک حداقل و یک حداکثریموجود هست . وقتی میزان حقوق پیشنهادی از دست کمپایین‌تر باشد , توهین‌آمیز است . مردمان از دستمزدهای آنچنانی عده اندکی از بازیگران می‌شنوند و می خوانند وفکر‌میکنند ما بازیگران آدمهای خیلی پولداری هستیم ولیشرایط کنونی موقعیت به گونه‌ای شده که هنگامی سفارشکاری به اینجانب داده میگردد , دستمزدش با حقوق و دستمزد کارهایم در ۱۰سال پیش برابری می‌نماید یا این کهچه بسا کمتر است! جذابش  این که در حالتی که به تهیه‌کننده اعتراض کنیم , به‌راحتی همکارانی را که با نصف به عبارتیحقوق نیز حاضر به فعالیت کردن می‌باشند , جایگزینمی‌نمایند یا این که چه بسا افرادی را دعوت می‌نمایند که حاضرند بدون دریافت حقوق فعالیت نمایند .
اینجانب تحت عنوان یک هنرپیشه تابه‌حال طلب حقوق غیر متعارف نکرده‌ام .
توقع دارم به مقدار زحمتی که میکشم , به اینجانب حقوقداده شود
اتفاقا هفته قبل یکی کارگردانان جوان و خوش‌آتیه کشورمان بهاینجانب توصیه بازی در فیلم سینمایی‌شان را دعوت کرده اند

ولی رقم پیشنهادی به حدی اندک بود که اینجانب ترجیح دادمقبول نکنم زیرا این مبلغ زیاد کمتر از زحمتی است که می بایست برای انجام فعالیت بکشم . این ایام مردمان منرا هر جا میبینند از  کاری‌ام می پرسند . این نشان می دهدآن ها دوست دارا‌هستند چهره‌های شناخته شده را ببینند .اینجانب نیز دوست دارم به مقدار تجربه و سابقه‌ای که در سینما و تلویزیون دارم , حقوق و دستمزد دریافت کنم .

بازیگری را مدتی مسکوت گذاشتم

احتمال دارد عده ای تفکر نمایند قهر یا این که لجبازیمیکنم ولی اینجانب تنها خواستم به‌خاطر حالت بد سینما و تلویزیون مدتی این فعالیت را مسکوت بگذارم تا احتمال داردوضع خوبتر شود . اینجانب در کیش زندگی میکنم . امامنزل و زندگی‌ام در تهران است البته مدتی از سال را در کیش ساکن هستم . دیدنی این‌که همین بهانه‌ای شده‌است تابرخی دوستان عزیز بگویند دوست داشتیم در فیلم‌مان بازی کنی البته تو که تهران نیستی!همهمان بازیگرانی را میشناسیمکه در آن سوی مرز زندگی می کنند و تنها برای بازیگری بهجمهوری اسلامی ایران می آیند . خوشبختانه در‌این عصر وروزگار ارسال فیلمنامه تنها با یک لپ‌تاپ و اتصال به وب کههمگی دارا‌هستند , میسر است .

دانلود عکس خاکستری زیبا بروفه

نمی‌توانم نقش زن ۶۰ ساله یا این که دختر ۱۸ ساله را بازی کنم

در‌این برهه زمانی نقش زن۶۰ ساله و دختر ۱۸ ساله بهاینجانب سفارش شده‌است . اینجانب معتقدم هنرپیشهبایستی هر نقشی را بازی نماید البته این تفاوت سنی کاراکتر را برای مخاطب غیر قابل اعتقاد می نماید . شاید بازیگری این چیزها را بپذیرد البته برای اینجانب قابل فهم و شعور نیست .احتمال دارد بعضی‌ها بگویندبروفه خودش را می‌گیرد اما ایننیز برایم چندان اهمیت ندارد . آنچه برایم اهمیت دارااستخوب ظواهر شدن در نقش و احترام گذاشتن به ذوق و سلیقهمخاطب است .

همه نقش‌هایم را عاشقانه بازی کرده‌ام

بازیگری را بدین عامل تعیین کردم که بتوانم در نقش آدمهایمتفاوت ظاهر شوم و این برایم بسیار راضی‌کننده و جالباست . ممکن است برای‌تان دیدنی باشد بیان‌کنم اینجانب هر وقت نقشی را تعیین  میکردم , آنقدر سرگرم آن می‌شدم که همسرم به اینجانب می‌گفت :  اینجانب شرایط فعلی با ریحانه ( شخصیت با اهمیت سریال ریحانه ) زندگی میکنم . تمامی نقش‌هایی که بازی کرده‌ام با علاقه همراه بوده است .چه بسا نقش‌هایی بوده که موقع فیلمبرداری خیلی اذیت شدمالبته کماکان نقش را عاشقانه و با طاقت ایفا کرده‌ام زیرامعتقد بودم مخاطب این حق را داراست که مدام و زیر هرقوانینی شایسته ترین را برایش ارائه دهم .

تصاویر زیبا زیبا بروفه

دغدغه‌ام صرفا بازیگری است و شغل دیگری ندارم

دوست خبرنگاری  روز پیش به اینجانب گفت فکر می‌کنم شما شغل‌های دیگری دارید , بازیگری را کنار گذاشته‌اید . در حالی که اینجانب هیچ شغل دیگری جز بازیگری نداشته و ندارم . گرفتاری اینجانب صرفا بازیگری است. زمانی شما‌را تحت عنوان هنرپیشه و با نام بشناسند , می توانید وارد هر بیزینس یا این که شغلی بشوید زیرا به‌ هرحال نام‌تان باعث جلب‌توجه میگردد و به سود شرکت یا این کهبیزینس خواهد بود و در آستانه هر کاری روبه جلو میباشید ولیاینجانب هیچ وقت چنین کاری نکرده‌ام و دوست نیز ندارم وارد حرفه‌ دیگری جز بازیگری شوم .
بودن در کنار همکارانم احساس خیلی خوبی دارااست

عکس های زیبا بروفه و همسرش

یکسری شب پیش به مراسم افتتاحیه فیلم چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت

به کارگردانی آقای وحید جلیلوند دعوت شدم و بعداز مدت‌ها در جوی به طور کامل سینمایی قرار گرفتم . بودن در کنار دوستان خوب سینماگر و همکارانم احساس زیاد زیبایی داشت و به‌شدت مرا برای بازیگری و حضور در‌این جو دلتنگ کرد . بودن در کنار عزیزان و همکارانی که با آن‌ها وجه اشتراک متعددیداشته و دارم , برایم شادی‌بخش و خوشایند بود و با خودم گفتم: زیبا چه عالی است گشوده نیز در کنار دوستانت باشی و از بودن در فضای سینما لذت ببری .

کیش زیباترین جای عالم است

زمان فیلمبرداری سریال موج و صخره ما سه ماه در کیش فیلمبرداری داشتیم . هتل ما در غرب این جزیره و در حدودبخش بومی‌نشین و به دور از مرکز ها تجاری و تفریحی بود .در‌این ناحیه بدون صدا و آرامشی وجود داشت که تا قبل از این تجربه نکرده بودم . هنگامی فعالیت فیلمبرداری به آخر رسید , با همسرم جایی را انتخاب  کردیم و برای مدتی دیگر در کیش ماندیم . در‌این زمان احساس خیلی خوبی داشتم .فکرکردم چقدر زندگی این‌جا جالب و بسیار زیباست . نه از دود خبری بود و نه از ترافیک و تمامی جا مالامال بود از گل‌های کاغذیقشنگ , دریای آبی‌رنگ و… . این جزیره و زندگی در آن لذت‌بخش است و اینجانب آرامشم را وام دار کیش هستم و این حوزه‌ برایم زیباترین جای دنیاست .
زیبا : من و میلاد با هم دیگر  ۱۴سال اختلاف سنی داریم واینجانب خوب به یاد دارم هنگامی به دنیا آمدن به جهانآمده بود اینجانب پوشکش را عوض میکردم . ( می خندد )هنگامی بزرگتر شد از وی محافظت  می کردم , به گرمابهمی‌بردمش و غذایش را می‌دادم ; خلاصه در حقش مادری کرده‌ام .

میلاد : اختلاف سنی اینجانب با مادرم بسیار است ; به همینخاطر ارتباطم با زیبا خیلی نزدیک است . حرف‌هایی که ممکن است نتوانم به مادرم بیان کنم به‌راحتی با زیبا مطرح میکنم .زیبا حقیقتا برایم نظیر یک مامان است .

جدیدترین تصاویر از بازیگران ایرانی

با همه اعضای خانواده‌ام دوستم

میلاد : احتمالا ارتباطم با خواهرم به‌واسطه شغل‌ و زندگی‌اش در کیش کمتر از قدیمی باشد البته زمان‌هایی که در کنار نیزهستیم ارتباطی قوی داریم و آن زمان را به شغل های دیگر اختصاص نمی‌دهیم . اینجانب خواهر کوچک ترم را بیشتر اززیبا می بینم ولی جور ارتباطی که با زیبا دارم متعدد است .

زیبا: اینجانب هیچ گاه حس نکرده‌ام از میلاد بزرگترم ومدام تلاش کرده‌ام به دنیا آمدن هم این احساس را نداشته باشد و ارتباط‌مان صمیمانه باشد . اینجانب چه بسا با بابا و مادرم نیز به همین صورت رابطه را دارم و تلاش میکنم با آن ها نیز دوست باشم .

میلاد بروفه : کلا زیبا این بضاعت و توان را داراست که بااشخاص در هر سن و سالی رابطه برقرار نماید و دوست باشد .

بینی‌مان را عمل نکرده‌ایم

زیر همگی عکس‌هایم در اینستاگرام می‌نویسند که اینجانببینی جراحی کرده‌ام یا این که پروتز لب و دسته گذاشته‌ام .بعضی می‌نویسند :  این خانم تمامی صورتش را عمل کرده و دیگر جای غیرعملی ندارد  . ( میخندد ) بامزه این‌که یکبار عکسی از میلاد در صفحه‌ام گذاشتم و یکی کاربران نوشته بود :برادرش نیز بینی‌اش را عمل کرده . درحالی‌که خیر اینجانبو  برادرم هیچ وقت جراحی زیبایی نداشته‌ایم . به عبارتیموقع به شوخی به میلاد گفتم به جمع ما خوش آمدی

عکسهای مشترک زیبا بروفه و برادرش

جدیدترین تصویر اینترنتی زیبا بروفه

میلاد صبور و آهسته است

میلاد خیلی خیلی  صبور , آهسته و ملاحظه‌کار است و از کودکینیز همچنین بوده . خوب به یاد دارم یکبار هنگامی میلاد چند ماهه بود در آغوش گرفته بودمش و در آشپرخانه می‌چرخیدم . تا این که به سمت اجاق گاز رفتم و فارغ از آنکه متوجه باشم دست میلاد به ظرف روغن داغ خورد و سوختولی این کودک که صرفا یک چند ماه داشت نه جیغ و زد و نه شیون بلند . به صورتش نگاه کردم , دیدم صرفابغض کرده و آهسته زاری می کند .

یکبار نیز زمانی چهار ساله بود و در پارکینگ منزلسه‌چرخه‌سواری می کرد زمین‌خورد و چانه‌اش پاره شد ; به شکلی که کلیه لباسش خونی شده بود . اینجانب و مادرم حسابی هول شدیم و به سمتش دویدیم ولی میلاد بااینکه دردزیادی داشت برای این که اینجانب و مادرم نترسیدم به خون روی لباسش اشاره نمود و گفتند   چیزی نیست , هیچیم نشده , اینا ربه . میخندد

در کل برادرم شکیبا است و به نسبت سن و سالی که دارااستمدام دوچندان پخته و عاقلانه کار می کند . به دنیاآمدن بچهمثبت خانواده ماست . میخندد