عکسهای شاهرخ استخری همراه با زندگینامه

در این مطلب از وبسایت دانلود عکس جدید از آلبوم عکس مطلبی در زمینه ی عکسهای شاهرخ استخری همراه با زندگینامه  مطرح شده است , همینطور برای مشاهده مقاله ها بیشتر در بیوگرافی بازیگران از وب سایت دانلود عکس بازیگران مقاله ها بیشتری را مشاهده فرمائید .

عکسهای شاهرخ استخری همراه با زندگینامه

بیوگرافی و زندگینامه

شاهرخ استخری هنرپیشه سینما و تلویزیون متولد چهارده مهرماه سال ۱۳۵۹ در تهران است و ۳۷ سال سن دارا است و اصالتا اهل شیراز است .

تحصیلات :

او فارغ التحصیل مدرک کارشناسی حرفه مهندسی صنایع است .او عضو یک خانواده ۵ نفر است و دو خواهر کوچکتر از خویش دار است .آغاز کار هنرپیشه وی از سال ۸۴ با یک تله فیلم بود البته در سال ۸۶ با حضور در سریال پریدخت وارد تلویزیون گردید .سال ۱۳۸۸ با حضور در سریال دلنوازان حسین سهیلی زاده با نقش بهزاد توانست به خوبی دیده و شناخته شود و سپس در سریالهای دیگری حضور یافت .

عکسهای شاهرخ استخری همراه با زندگینامه

عکسهای شاهرخ استخری همراه با زندگینامه

ازدواج و همسرش
شاهرخ استخری متاهل است و چندین سال است که با سپیده بزمی پور ازدواج نموده است . عکس از همسر او تا به امروز منتشر نشده است و خود وی دوست ندارد به‌این واقعه بیفتد و در یکی از برنامه های تلویزیونی در‌این باره توضیح داد
چندی قبل عکسهایی از فریبا نادری در کنار وی نشر داده شده بود و شایع اتی بر پایه ی ازدواج شان دست به دست میشد که بوسیله هر دو تکذیب شد

عکسهای شاهرخ استخری همراه با زندگینامه

دختر شاهرخ استخری
پناه استخری دختر شاهرخ در سال ۹۲ متولد شد . او در یکی گفتمان های خویش گفته است مطرح ترین نقطه ضعف م فعلا دخترم پناهاست . آینده و اتفاقاتی که احتما لا برای وی بیفتد , منجر هراس و نگرانی اینجانب است .تمامی تلاش م این است که تمامی چیز برای وی به نیکی آماده باشد .

عکسهای شاهرخ استخری همراه با زندگینامه

عکسهای شاهرخ استخری همراه با زندگینامه

از طریق یک عکس هنرپیشه شدم

چقدر بدین مسئله معتقدید که خصوصیات ظاهری میتواند بهتر  یک هنرپیشه کمک کند؟

به نظرم در آستانه فعالیت مشخصات ظاهری می تواند خیلی به هنرپیشه یاری دهد . برای خود اینجانب که اینطور بود .علیرضا امینی عکس مرا در محل کار کارش مشاهده کرد ودر‌حالتی که وی عکس من‌را نمیپسندی هیچ وقتنمی‌توانستم به‌این میدان وارد شوم . البته برای بازیگری تیپ و ظواهر خاص الزامی نیست . ما بازی گرهای متعددی داریم که دارنده صورت دیدنی و خاص نیستند البته موفق میباشند وبه دلیل بازیگری شان قشنگ به لحاظ می رسند

فامیلی استخری از کجا میآید؟

استخر شهری بود در استان فارس . اصالت پدری اینجانب به آن ناحیه برمیگردد . اکنون آنجا دیگر شهر وجود ندارد و بخش اعظم زمینهای زراعی , آن محدوده را تسلط نموده است .

در چه شرایطی بزرگ شدی؟ از موقعیت کودکی و منطقهای که در آن زندگی کردی برایمان بگو .

تا سوم دبستان م , در بلوار کشاورز زندگی میکردیم و از آن بهبود در شهرک غرب . سوم دبستان را در مدرسه ۱۵خرداد و دوره راهنمایی ام را در آزادی و در متوسطه فجر دانش تحصیل کردم .

در زمان مدرسه‌ات که دیر از خواب بیدار میشدی و تنبیه میشدی , دلهره پیدا میکردی یا این که خیر کلا انسان راحتی بودی؟

اکثر دلهره را بابا و مادرم داشتند! تن اینجانب تنها یکبار لرزید و آن موقعی بود که من‌را ترساندن د که من‌را میفرستند مدرسه‌ای که شبانهروزی‌ است! میگفتند بایستی مانند کوزت عمل کنی … تصویر جای نمناک پراز موش جلوی چشمم آمد و حسابی من را ترساند .

عکسهای شاهرخ استخری همراه با زندگینامه

در دبیرستان در چه رشته‌‌ای درس میخواندی؟

رشته ریاضی .

شغل دوم

او علاوه بر بازیگری یک دکان طلا جواهرات و زیور آلات به نام سنجاق دار است که در شهرهای تهران و مشهد مقدس شعبهدارااست .

ازدواج , بچهدار شدن و تفکر نان مسائلی است که سبب میشود به‌این تفکر بیفتی که اکنون با شغل بازیگری که به هیچ وجه درآمد تضمین‌شده‌ای ندارد , چطور میتوانی خانواده‌ات را از نگاه اقتصادی تامین کنی؟ این که در کنار بازیگری چه فعالیت دیگری انجام بدهم , مساله ای بود که ۴سال تامل منراسرگرم کرده بود . با دوستانم همفکری کردم . خیلی علاقه‌ای به رستوران داری نداشتم ; از دوستانی که سراغ این فعالیت رفته بودند هم درین ارتباط پرسیده بودم و شنیدم که این شغل تمام وقتشان را می گیرد ; مگر اینکه شریکی داشته باشید که سنگینی فعالیت کم شود .

شغل های دیگری نیز بود که در رابطه آنها تحقیق کرده بودم که درنهایت رسیدیم به عمل طلا جواهرات . از دو سال پیش در امر این فعالیت و بازارش آغاز به تحقیق کردیم تا اینکه به جایگاهی رسیدیم که امروز از طراحی امور تا ساخت و درنهایت فروش , همه زیر لحاظ بی واسطه خودمان انجامید گردد . تحقیق ما تحقیق کاملی بود , اینکه کشور ایران چه سهمی از بازار دنیا را دار است , تهران چه سهمی از بازار جمهوری اسلامی ایران را دار است و کدام شهرها در خرید طلا و جواهرات در درجه بالاتری میباشند که اصفهان و شمال در رتبه های بالا میباشند .

منظورم این است از به عبارتی ابتدا طرح بسط فعالیت هم مشخص و معلوم بود و صرفا قرار نبود به یک فروشگاه اکتفا کنیم . تامل نخستین ما این بود که طی یک مراحل چندین ساله شعب دیگری را با برند خودمان بسط دهیم ; ضمناین‌که آلبوم ما آلبوم طلاست , خیر جواهرات . این عمل با جواهرات فرق می نماید . آلبوم ما طلا های امروزی و مدرن را طراحی مینماید که از سختی بها ۱۰۰ هزار تومان استارت می شود تا طلای میلیونی .

عکسهای شاهرخ استخری همراه با زندگینامه

مصائب بابا شدن شاهرخ

اولِ فرمان اینجانب و همسرم با مسائل بازیگری کنار آمده بودیم که شغلی است که یک روز است و یک روز نیست و با این داستان مشکلی نداشتیم که یک روز نان و پنیر بخوریم و یک روز نان و کباب البته زمانی پای کودک به بین آمد و دخترم , پناه چشم به جهان گشود دیگر نمیتوانستم هیچ بهانهو بهانه‌ای داشته باشم . از به عبارتی روز نخستین , آیندهفرزندت مساله ای میگردد که تاءمل تو‌را درگیر می کند و این مسائل هزینه دار است .

اینجانب از به عبارتی روزهای اولیه بازیگری به خیلی از مساله تن ندادم و نمیدهم . به یاد دارم روزهای نخستین که تله فیلم «تلخ و » را بازی کرده بودم , گهگاه کاری سینمایی سفارش می شد و اینجانب رد می کردم بعضی از دوستان عزیز تعجب میکردند و میگفتند : «بابا درحال حاضر مگه کی هستی!؟» همین حال حاضر هم کسی نیستم و هیچوقت ادعایی نداشتم البته حداقل حق اینجانب این است که نقشی را که دوست دارم تعیین کنم ; نمیتوانم نقشی را که دوست ندارم بازی کنم .
مدام هر کاری که بازی کرده ام را دوست داشتم و مدام همه گرفتاری فکری اینجانب این بوده که مردم فعالیت را دوست داشته باشند . هیچوقت برای به دست آوردن یک نقش ,‌مهمانی نداد‌ه‌ام و با بریز و بپاش هیچ نقشی
را نگرفته‌ام . به همین جهت است که با به دنیا آمدن دخترم ,تصمیم گرفتم شغل دیگری دست‌وپا کنم تا بتوانم آینده او‌راتامین کنم .

عکسهای شاهرخ استخری همراه با زندگینامه

سختیهای شغل های تجاری

میدانستم انجام شغل های تجاری یا این که به پیمان خودمان کاسبی کردن , دشوار است زیرا قبلا نیز در سال ۸۳ تجربه یک کافی‌شاپ را داشتم البته اینکه تو در تمام روند یک فعالیت حضور داشته باشی پاره ای کار را سختتر می نماید .از سطح ساخت تا فروش عملا ۵ تا ۶ فعالیت را در کنار نیز می بایست انجام دهیم .
نظر مثبت و موافق همسر
استخری : نظر همسرم در رابطه فعال سازی این فعالیت به طور کامل مثبت و موافق است زیرا در اول فعالیت , دفتری نداشتیم که جلسات مان آنجا صورت بگیرد ; به همین منظور اکثر وقت ها متین به خانه ما میآمد و همسرم از روز نخستین در تمام مشورتها و رایزنی های ما حضور داشت .آنقدر به‌این ایده چکش زدیم تا اینکه روز جاری این صورت را به خود گرفته است . دوست داریم این فعالیت را گسترش دهیم و فکرهای متعددی نیز دارین باره داریم . تلاش داریم به زودی شعبههای دیگری در شهرهای گوناگون نیز داشته باشیم .

در دانش گاه و مدرسه درس خوان بودی؟

در دانشکده دولتی درس خواندم البته هیچوقت درس خوان نبودم . در حدی درس خواندم که شب آزمون کارم راه بیفتد .صرفا چیزی که از آن دوران یادم میاید اصرار بابا به درس تلاوت اینجانب بود . پدرم شب آزمون خیلی برایش حیاتی بود و دوست داشت تحصیل م را ادامه بدهم . ممکن است در حالتی که آنقدر تحصیلات اینجانب برای پدرم مهم نبود از ابتدا تئاتر میخواندم و مسیر م از آغاز سمت هنر بود .

در دانش گاه چند ساله درست تمام شد؟

۴ سال و نیم . یعنی ۹ ترم . در واقع یک ترم مشروطی داشتم .بنابه دلایلی اکنون و شکیبایی درس خواندن نداشتم . روز آزمون ناچار شدم ورقه های امتحان م را سپید تحویل دهم . جذاب این است که اینجانب برگهای آزمون را سپید رد کرده بودم ولی در یکی از درس‌هایم نمره ۲ گرفته بودم . یادم می آید نسبت به آن نمره اعتراض مالامال کردم . اینجانب که صرفا نام و قوم و قبیله روی صفحه امتحانی‌ام را نوشته بودم چرا می بایست نمره ۲ میگرفتم .

در صحبت هایت خیلی از پدرت صحبت زدی . تو در کل از پدرت حساب می بری و ارتباط مرشد و شاگردی بین شما وجود دارد؟

آری . می پندارم این احترام بین تمامی بچه‌های هم‌نسلاینجانب موجود است . احترامی که اما در نسل تازه روزبروز کمرنگتر می گردد . ولی والدین برای اینجانب مقام ویژه‌ایدارا‌هستند .

عکسهای شاهرخ استخری همراه با زندگینامه

عکسهای شاهرخ استخری همراه با زندگینامه

ماجرای فوتبال بازی کردن و مخالفت پدرت چه بود؟

اینجانب در گروه جوان ها فوتبال بازی می کردم . یادم می آید مربی با خانه ما تماس گرفت به پدرم گفت به بازی کن با اخلاق ما بگویید در تمرین حاضر شود . پدرم پاسخ داد پسرم درس دارااستو و گوشی تلفن را جدا کرد . اینطور بود که پرونده فوتبال بازی کردن اینجانب تا ابد بسته شد . ممکن است پدرم دوست داشت اینجانب تحصیل م را تا فوق لیسانس و دکترا ادامه بدهم , ولی شرط اینجانب از ابتدا مدرک لیسانس بود و آنگاه رفتم سراغ دنیای هنر . ولی برای فوق لیسانس در حرفه سینما شرکت کردم , البته پذیرش نشدم . ولی طبیعی بود که پذیرش نشوم زیرا با داده ها مهندسی

به خدمت سربازی رفته ای؟

خیر . زیرا پدرم ۸ سال در منطقه جنگی خارک مشغول به کار بود و اینجانب از خدمت سربازی معاف شدم .

شما بازیگری را با تئاتر آغاز کردی . چقدر خودت را تئاتری میدانی؟

اینجانب به هیچ وجه خودم را تئاتری نمیدانم . درصورتی که تئاتری نیز فعالیت کردم بخش اعظم در کلاسهای آقای پرستویی و نمایشنامه‌خوانی‌ها و اجراهایی که با بچه‌ها داشتیم ,بود . صحت دارد که تئاتر ما در تالار با اهمیت به نمایش گذارده شد ولی اینجانب نقش مهم نداشتم تنها تجربهای به حساب میآید که مقابل ۳۰۰ نفر روی صحنه داشتم و همین تجربه برایم جذاب بود .

عکسهای شاهرخ استخری همراه با زندگینامه

عکسهای شاهرخ استخری همراه با زندگینامه

عکسهای شاهرخ استخری همراه با زندگینامه

۲ سریال بازی کردم بدون پول
احتمالا یقین نکنید ; البته اینجانب برای بازی در سریالپریدخت و تلخ ون هیچ دستمزدی اخذ نکردم . به هیچ عنوان مبلغی در فعالیت کمبود . در واقع اوّلین درآمد اینجانب از بازیگری برای بازی در سریال مثل هیچکس درماه مبارک رمضان بود و ماهی ۸۰۰هزارتومان برای آن سریال دریافت کردم که سریال نیکی نیز از آب درآمد که حدود ۷۸درصد تماشاچی داشت .

خب , ممکن است طبیعی است که تو برای بیشتر دیده شدنمی بایست برای شغل های اولیه‌ات دستمزدی اخذ نمیکردی. احتمالا برای ورود به هر شغلی یک زمان بی درآمدی را پشت سر بگذاری .

آری . اینجانب آنقدر ذوق زده بودم که توقع کسب درآمد نداشتم . ابعاد بیشتر از آن دو کاری که مبلغی اخذ نکردم حقوق و دستمزد گرفتم . میدیدم قوانینی را که خیلیها حاضر بودند پول بدهند تا بتوانند نقش بگیرند . به نظرم درصورتی که کسی برای کار اولش پول بدهد و بازی نماید در کار بیستم نیز به وی میگویند چقدر پول میدهی تا یک فعالیت را آغاز کنیم, گشوده نیز کسی حاضر نیست به وی پول بدهد .اعتقاد باور دارم ودر‌حالتی که یک روزی بخواهی از این شیوه درآمد داشته باشی . نباید بابت هیچ نقشی پول بدهی . مگر این که فقط قصد ت دیدن شدن باشد .

عکسهای شاهرخ استخری همراه با زندگینامه

عکسهای شاهرخ استخری همراه با زندگینامه

در حدود ۱۰ سال از اوّلین بازی‌ات میگذرد . درین زمانهیچ‌وقت شم پشیمانی و نا امیدی به تو دست نداده است؟

به هیچ وجه .

چه خصوصیت در بازی موجود است که این احساس رضایت را به آدمها می دهد . زیرا اساسا آدمها از جایگاهی که قراردارا‌هستند حس رضایت ندارند .

ممکن است دوست داشته باشم که ترقی کنم البته از این‌کهخودم را با ۴ , ۵ سال پیش مقایسه کنم و این که در چه کارهایی بازی میکردم و شرایط فعلی چه کارهایی به اینجانب سفارش می گردد و دوست دارم چه کارهایی در آینده به اینجانب سفارش داده شود و در کل از این مسیری که پله‌پلهآن را طی می کنم راضی هستم . هیچ عجله ای برای زودتر رسیدن ندارم . به نظرم دوام این آرام آرام گام برداشتن بیشتر است .