عکس ۱۰ هتل زیر آبی جهان

اخیرا در برخی نقاط دنیا سرمایه‌گذاران برای جذب گردشگران بیشتر، به ایده‌های متفاوتی روی آورده‌اند. از جمله این ایده‌ها، استفاده از آب دریا و ساخت هتل‌های مجلل در زیر آب برای استفاده گردشگران است.

سایت “بیزینس اینسایدر” در گزارشی به معرفی ۱۰ هتل مجلل زیر آبی در جهان پرداخته است که می‌توانند اوقات خاص و مفرحی را برای گردشگران فراهم کنند.
۱-هتل آتلانتیس پالم دوبی
این هتل در دوبی ساخته شده و از مناظر بسیار چشم‌نوازی برخوردار است. اتاق‌های این هتل زیر آب‌های این منطقه واقع شده و به گردشگران اجازه می‌دهد تا ماهی‌ها و زندگی دریایی را در حالی که روی مبل نشسته‌اند، ببینند. هزینه هر شب اقامت در این هتل ۵۰۰۰ دلار است.

 

دانلود عکس های جالب و دیدنی از هتل های زیبای جهان

 

عکس 10 هتل زیر آبی جهان

هتل آتلانتیس پالم دوبی

۲-تفرجگاه مانتا

این هتل آبی در جزیره پمبا در تانزانیا قرار دارد که از سه طبقه تشکیل شده است که تنها طبقه بالایی آن روی سطح آب قرار گرفته و می‌توان از آن صخره‌های مرجانی را در اقیانوس هند دید. دو طبقه دیگر این هتل نیز چهار متر زیر آب قرار دارد. هزینه اقامت در یک اتاق دو نفره این هتل به شبی ۱۵۰۰ دلار می‌رسد

عکس 10 هتل زیر آبی جهان

تفرجگاه مانتا

۳-هتل یا مسافرخانه Utter Inn :

این مسافرخانه از معروف‌ترین هتل‌ها در اروپاست که در سوئد واقع شده است. این مسافرخانه یک خانه کوچک به مساحت ۶٫۵ متر است که دارای یک تخت دو نفره، یک میز، حمام و شومینه است. هزینه یک شب اقامت در این مسافرخانه کوچک زیرآبی ۱۷۵۰ دلار است.

عکس 10 هتل زیر آبی جهان

هتل یا مسافرخانه Utter Inn

۴-تفرجگاه سنتوسا(سنتوزا)
این تفرجگاه یک خانه دو طبقه در سنگاپور است که طبقه بالایی آن دارای ۱۱ سوئیت است و طبقه زیرین هم کاملا زیر آب قرار گرفته است. در این طبقه می‌توان ۴۰ هزار نوع از انواع موجودات دریایی را دید. هزینه یک شب اقامت در یکی از اتاق‌های این خانه ۲۰۰۰ دلار است. این خانه دارای جکوزی نیز هست.

 

عکس 10 هتل زیر آبی جهان

تفرجگاه سنتوسا(سنتوزا)

۵-لژ زیرآبی جولز

با وجود اینکه این هتل که در کی لارگو در ایالت فلوریدا واقع شده، زیباترین هتل زیرآبی نیست؛ اما در نوع خود بی‌نظیر است. دو اتاق این هتل کاملا زیر آب قرار دارد و افراد باید با غواصی وارد اتاق‌ها شوند. هزینه هر شب اقامت در این اتاق برای دو نفر ۸۰۰ دلار است.

عکس 10 هتل زیر آبی جهان

لژ زیرآبی جولز

۶-زیردریایی عشاق

این زیردریایی گرانترین هتل در زیر دریا در جهان به شمار می‌رود که هزینه هر شب اقامت در آن نزدیک به ۲۷۴ هزار دلار است.

عکس 10 هتل زیر آبی جهان

زیردریایی عشاق

۷-Per Aquarium Fushi

هتلی مجلل در جزایر مالدیو است که دارای اتاق‌های بسیار است و چشم‌اندازی از آب‌های اقیانوس هند را در برابر دید گردشگران قرار می‌دهد. هزینه هر شب اقامت در این هتل ۶۰۰۰ دلار است.

 

عکس 10 هتل زیر آبی جهان

-Per Aquarium Fush

۸-هتل کنراد مالدیو

این هتل در جزیره رانگالی واقع است که دارای رستورانی در عمق ۴٫۸ متری از سطح آب است. هر پرس غذا در این هتل نزدیک به ۳۰۰ دلار است.

عکس 10 هتل زیر آبی جهان

هتل کنراد مالدیو

۹-حوضچه کوسه‌ها
آکواریوم پاریس در فرانسه تجربه‌ای بی‌نظیر برای خواب در داخل اتاقی استوانه‌ای است که در عمق ۱۰ متری از سطح آب قرار دارد.

 

عکس 10 هتل زیر آبی جهان

حوضچه کوسه‌ها

۱۰-هتل اینترکنتیننتال شیمائو
این هتل قرار است در شهر شانگهای چین با ۱۹ طبقه در سال ۲۰۱۸ با ۳۸۰ اتاق از جمله اتاق‌های زیرآبی افتتاح شود. این هتل دارای رستوران زیرآبی خواهد بود که قیمت‌های آن از ۳۰۰ دلار شروع می‌شود.

بهترین و باکیفیت ترین تصاویر و عکس بازیگران را میتوانید در آلبوم عکس یافت کنید.

عکس 10 هتل زیر آبی جهان

هتل اینترکنتیننتال شیمائو